PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 143 968
ocen
7,5 10 1 143968
7,7 31
ocen krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana

Co?! Nie podobam się Marysi?! Ja będę dobry dla Marysi:-)

AutorAutor

Wtedy oczywistym bylo, ze Marysia jako facet nie moze wyjsc za "Profesora". Dzis to juz takie oczywiste nie jest....

AutorAutor

Wtedy oczywistym bylo, ze Marysia jako facet nie moze wyjsc za "Profesora". Dzis to juz takie oczywiste nie jest... Podobnie jak zawartosc cukru w cukrze sprzedawanym w marketach.

ocenił(a) film na 8
CyboRKg

Faktycznie,sporo się zmieniło...dziś mało tego że będąc facetem można wyjść za faceta,to ten facet może okazać się Marysią lub odwrotnie...nie pytając można zabłądzić,ale pytając można się pogubić - bo dziś nic nie jest oczywiste.

ocenił(a) film na 10
Tamilina

No właśnie. A mówi się tyle o absurdach PRL-u gdy wydaje się coraz bardziej, że to TERAZ absurd osiąga szczyty...

ocenił(a) film na 9
kotek38

O, to jest bardzo słuszna koncepcja ;)

ocenił(a) film na 10
Morska_Bryza

Powiem tak: teraz absurd jest już normą. Jeśli ktoś zachowa się normalnie to wszyscy patrzą nań jak na wariata. To jedna ze "zdobyczy" demokratycznej (?) Polski. Cóż - temat rzeka...

ocenił(a) film na 8
kotek38

To nie kwestia PRL czy III RP, a głównie czasów w jakich przyszło nam żyć. Cały świat oszalał praktycznie.

ocenił(a) film na 8
kotek38

Coś w tym jest.

ocenił(a) film na 7
Tamilina

Dziś taka tęcza jest w Polsce że wszystko jest możliwe :D.Co do humoru w tym filmie,to bawi do dziś.Wszystko jest takie naturalne,potrafi trzymać poziom bez tych wszystkich efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Dziś taka sytuacja to nie tylko jest śmieszny absurd ,ale szara rzeczywistość.Parę lat od rządami UE i to hetero będą się przebierać za homo ,w obawie przed dyskryminacją :D

Danio31b

Akurat film uważam za dość średni - Już sam pomysł do mnie nie trafia, od razu widać że przecież to facet.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Tępyś.

Alex_Tyler

Oj jej bo mam inne zdanie od ciebie? :) - Może jednak się wysilisz i zamiast rzucać epitetem, przedstawisz swoją opinie na temat filmu.

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

dokladnie, ja np. sypiam wylacznie z kobietami, w dodatku doroslymi (taki dziwak jestem) a najdziwniejsze jest to, ze od 14 lat z jedna jedyna. Dla lewactwa ktos, kto sypia z dorosla kobieta, i to ta sama od lat jest conajmniej podejrzany.

ocenił(a) film na 9
renounce

Nie rób z siebie cierpiętnika. Nie żyjemy póki co w jakimś postapokaliptycznym świecie, że mając babę jesteś wyjątkowy. Ja też mam i co? Też jestem niezwykły? Pomimo forsowania tego w mediach to jednak homosie są wciąż w mniejszości.

AutorAutor

Mi się podobał tekst : Marysiu otwieraj drzwi pan mówi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones