PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10634}
7,4 1 106
ocen
7,4 10 1 1106
Potężny i szlachetny
powrót do forum filmu Potężny i szlachetny

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć ten film? Mam wielką ochotę, ale nigdzie nie mogę go znalezc...

ocenił(a) film na 7
__natalia91__

nie wiem czy to jest nadal aktualne, ale służę pomocą (sam się strasznie naszukałem żeby go ściągnąć). Film jest w oryginale na torrentach na

http://thepiratebay.org/torrent/4474893/The_Mighty_(1998)_DVDRip_Xvid(No_Rars)

i nawet jako tako się ściąga, nie trzeba się rejestrować, wystarczy mieć coś do pobierania torrentów.. dużo gorzej z napisami - ich niestety nie ma (bądź nieskutecznie przeszukiwałem przez klika dni internet żeby znaleźć cokolwiek). Dopiero po paru razach udało mi się znaleźć napisy po angielsku, które z małą pomocą tłumaczyłem na translatorze w googlach. No i wyszło co nieco :D ale i tak lepiej znać trochę angielski, bo wiadomo jak google tłumaczy.. więc jak je nieco lepiej z własną nie-za-bogatą znajomością angielskiego przetłumaczę to wrzucę, na razie macie link do pobrania :-)

co do filmu to chyba już nieco było powiedziane. Film tak piękny, że łzy mi się cisnęły do oczu :-) jest parę scen, które no hmm sorry ale są nierealne.. ale tak poza tym tak przyjemnie się ogląda film, że nic więcej nie trzeba i nawet nie nachodziła mnie myśl żeby przerwać i obejrzeć kiedy indziej. Może nieco za bardzo ciepły, choć nie do końca, nieco śmieszny. Niezwykle przyjemny. Nic za wysokich lotów, po prostu bardzo przyzwoity. Aż dziw że nie puszczają go w tv albo nawet nie można znaleźć wersji po polsku. Nadaje się na kino familijne, więc wiadomo że nie każdemu się nie spodoba. Mnie przekonał i nie żałuję. Tak na zasłużone 8.

użytkownik usunięty
einzigartig

Polskie napisy już są:-) Można spokojnie oglądać.

einzigartig

Akurat w TV go widziałem, chyba nawet 2 razy. Ale było to kilka ładnych lat tamu. Bardzo dobry, podobał mi się.

__natalia91__

http://allegro.pl/c-h-potezny-i-szlachetny-vhs-k1-i4269010692.html

__natalia91__

Leci właśnie na AMC, jak coś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones