Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:40

Zobacz Power zwiastun

Film

Project Power

2020 1 godz. 51 min.
5,8 584
oceny
5,8 10 1 584
1 332
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"id":"856934","linkUrl":"/film/Power-2020-856934","alt":"Power","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/69/34/856934/7926394.2.jpg"}
Nowy Orlean. Były żołnierz, nastolatka i policjant wspólnie poszukują źródła pochodzenia niebezpiecznej nowej pigułki, która daje zażywającym ją krótkotrwałe supermoce.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Power
Power (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:40
nr 1 (polski) W rolach głównych Jamie Foxx i Joseph Gordon-Levitt.
Wywiad wideo
Jamie Foxx o supermocach w filmie "Power"

Na ulicach Nowego Orleanu rozchodzą się plotki o nowej, tajemniczej pigułce, która wyzwala supermoce. Ale jest pewien haczyk — każda osoba reaguje na nią inaczej i nie wiesz, co się stanie, dopóki jej nie połkniesz. Być może zyskasz kuloodporną skórę, supersiłę albo staniesz się niewidzialny. Ale możesz też umrzeć. Kiedy miasto zalewaNa ulicach Nowego Orleanu rozchodzą się plotki o nowej, tajemniczej pigułce, która wyzwala supermoce. Ale jest pewien haczyk — każda osoba reaguje na nią inaczej i nie wiesz, co się stanie, dopóki jej nie połkniesz. Być może zyskasz kuloodporną skórę, supersiłę albo staniesz się niewidzialny. Ale możesz też umrzeć. Kiedy miasto zalewa fala zbrodni związanych z nowym specyfikiem, lokalny glina (Joseph Gordon-Levitt) łączy siły z nastoletnią dilerką (Dominique Fishback) i kierowanym żądzą zemsty byłym żołnierzem (Jamie Foxx), aby wspólnie walczyć z nowym zagrożeniem. Zażywa pigułkę, aby wyśledzić i powstrzymać ludzi odpowiedzialnych za jej stworzenie.

studio
Netflix / Supermarché
tytuł oryg.
Project Power
inne tytuły
Power Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w 2018 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Tytuł na wolne chwile

  Maxter69

  Jeśli masz ochotę obejrzeć film akcji, bez efektów klasy B, ze znanymi aktorami, którzy nie udają, że zależy im tylko na pieniądzach. To ten film jest dla was.

  3
  • Power - Wygląda ciekawie

   Pablo_

   Zazwyczaj filmy od Netflixa są takie niskobudżetowe, jakby je nakręcili telefonem w jeden weekend. A ten w końcu wygląda przyzwoicie. Przynajmniej zwiastun. Obsada też trafiona. Chętnie zobaczę.

  • Filmy Netflixa

   Damp ocenił(a) film na 7

   Z ostatnio obejrzanych przeze mnie 3 akcyjniakow Netflixa ( Extraction, The old Guard i Power) ten oceniam najlepiej. Extraction poza dobrze nakreconymi scenami walki miał niesamowicie oklepany scenariusz, nic tam nie zaskakiwało, musiałem się zmusić żeby obejrzeć ten film do końca. The Old Guard był ... więcej

  • Prognozuję 5/10, max 6/10

   Woops_Piwko

   jw

  • Jestem bogiem 2?

   olo3

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   1