PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856934}

Power

Project Power
5,6 21 875
ocen
5,6 10 1 21875
4,6 11
ocen krytyków
Power
powrót do forum filmu Power

Project Power to typowy film gatunku Sci-Fi + Akcja od Netflixa. Nie ma powodu żeby doszukiwać się głębszego sensu i co, jak, dlaczego i po co działa - to jest film na sobotni wieczór żeby się odprężyć po całym tygodniu, a nie wielopoziomowy i wielowątkowy Interstellar, o którym myślisz przez dwa tygodnie po obejrzeniau. W Power aktorstwo jest dobre, pomysł spoko, efekty super, a muzyka ok. Dla ludzi, którzy dają 3/10 - proponuję nie marnować czasu na takie filmy i nie zaniżać sztucznie oceny tego filmu. Chcecie wyszukane i głębokie kino z niesamowitym ukrytym drugim i trzecim dnem? To nie oglądajcie filmu, który w opisie ma, że jest o pigułkach, które dają supermoce...

ocenił(a) film na 5
Galahad_fw

mocno średni, można oglądnąć... pomysł niezły, ale wykonanie już dużo gorsze, a szkoda.

Galahad_fw

"a nie wielopoziomowy i wielowątkowy Interstellar" - to chyba masz na myśli te półki z książkami w pokoju małej Murph :D

ocenił(a) film na 8
maximus_

Ja z "Interstellara" wyciągnąłem dużo więcej. To nie jest zwyczajny film Sci-Fi o ratowaniu ludzkości przed wymarciem. Porusza wiele tematów, a większość przekazu jest ukryta - w mniejszym, bądź większym stopniu.

Galahad_fw

No nie jest, to taki troche Titanic w kosmosie ;)

Galahad_fw

Film nie głupi wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
humanxyy

no może to nie jest film intelefktualny i psychologiczny, ale na swój gatunek jest niezły. Ogólnie dobry pomysł, mi się podobał

humanxyy

Faktycznie film dobry, ale trochę zmarnowali pomysł na coś lepszego.

ocenił(a) film na 7
Galahad_fw

Bardzo dobry komentarz. :)

ocenił(a) film na 8
Galahad_fw

dokładnie tak bym to ujął. Na szczęście rozpisałeś się za mnie :)

ocenił(a) film na 7
Galahad_fw

Świetnie ujęte, dobry film na wolny wieczór ;)

ocenił(a) film na 3
Galahad_fw

Nie wiem na jakiej podstawie wydaje Ci sie, ze możesz mówić jakie filmy inni mogą oceniać? Tobie sie podobał, komuś nie, po prostu przyjmij to do wiadomości, a wiele frustacji zniknie z Twojego zycia.
Umiem czytać, film obejrzałam znając zarówno jego gatunek, jak i opis. Nie spodziewałam sie Spragnionych Miłości, ale czegoś pomiedzy Jestem Bogiem a In Time, tymczasem dostałam kiepsko zagrany film dla młodzieży, z fabułą która męczy, bo ciągle idzie na skróty.

ocenił(a) film na 2
Galahad_fw

Spoko, super i ok? No to mnie przekonałeś lub przekonałaś. Ocena Twoja jest sztucznie zawyżona, chociaż... te pigułki, no i maseczki, które dają supermoce, to jednak jest coś. Przynajmniej wierzą w to covidianie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones