PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642023}

Powietrze

Air
5,0 5 546
ocen
5,0 10 1 5546
Powietrze
powrót do forum filmu Powietrze

Dobry

ocenił(a) film na 7

niskobudżetowy film to widać chociażby po komorach hibernacyjnych już lepiej wyglądały w seksmisji;), ale wciągający i zasługuje według mojej opini na więcej niż ocena 5,2

ocenił(a) film na 6
pp807

Zgadzam się, szkoda jednak że końcówka filmu jest mało interesująca.

DemiaN

Końcówka słaba, ale ogólnie całkiem fajny chociaż naiwny.

pp807

no jakoś mnie nie wciągnął, rozwlekle nudny.
tego typu scenariusze nadają się jedynie na przedstawienia teatralne.
Jako film pomysł odniós l moim zdaniem klape.

ocenił(a) film na 5
pp807

nom, tak na 5,5 ;]

pp807

Dokładnie. Ten film wygląda na jakiś odcinek zwykłego serialu.

ocenił(a) film na 6
pp807

Potwierdzam, dobry. Szału nie ma, ale jest nad czym rozmyślać. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
pp807

Dałbym nawet 7, ale wkurzyły mnie niektóre naiwne rozwiązania, spodziewałem się że ukazując dość realistycznie warunki panujące w bunkrze oraz jego otoczeniu, równie praktycznie będzie opisany stan w jakim znajdują się ludzie, czy to aby na pewno hibernacja i na czym w tym wypadku to polegało... Raczej nie na zamrożeniu, prędzej na "śnie zimowym " np nietoperzy, ale wtedy gdzie odżywianie i wydalanie ... ;-) Postapokaliptyczne filmy bywają ciekawe, czasem rzeczywistość jest kompletnie wyssana z palca i to nie przeszkadza, ale tu pasowało by poważne, "praktyczno-techniczne" potraktowanie tematu- do samego końca... Mimo to polecam.

jjarek_filmweb

Nie wiem jak w przypadku nietoperzy, ale niedźwiedzie podczas snu zimowego nie odżywiają się ani nie wydalają.

ocenił(a) film na 6
Hypnotoad

Tu mnie masz ;-) . Ale mimo wszystko wolałbym by wyłożono temat bardziej łopatologicznie...

jjarek_filmweb

podpowiedz mi jakiś dobry Sci-Fi :)

ocenił(a) film na 6
Hypnotoad

Ponieważ mam pamięć dobrą, ale niestety krótką, przejrzałem filmy przez siebie ocenione, okazuje się że są tego setki z samej tylko kategorii s-f. W tym tych godnych polecenia według mojego gustu ok 200. Trochę sporo. Jeśli szukasz czegoś ciekawego i mniej znanego proponuję zrobić tak jak ja, gdy po raz pierwszy dorwałem się do netu i komputera (czyli ok 10 lat temu). Po prostu skorzystałem z bazy filmów Filmwebu, najpierw Top-500, a gdy wyczerpałem listę filmów, szukałem bezpośrednio w wyszukiwarce z filtrami gatunku, oceny oraz daty produkcji. Pomocna rzecz. Pozdrawiam.

pp807

Fabuła dość naiwna, ale design komór hibernacyjnych, wyposażenia i wnętrz nie wynika z niskiego budżetu, a z nawiązań do klasyki gatunku. Podobnie jak muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones