PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811365}

Powrót Bena

Ben Is Back
6,7 13 003
oceny
6,7 10 1 13003
5,9 21
ocen krytyków
Powrót Bena
powrót do forum filmu Powrót Bena

wyszedłem z kina

ocenił(a) film na 3

a ja się umęczyłem na tym pokazie przedpremierowym... i po prostu wyszedłem w połowie, może przez różnice kulturowe, a może ten film jest po prostu kiepski

ocenił(a) film na 6
pbinczyk

a jakie to różnice kulturowe?

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Moze Kolega jest kosmita i przylecial z planety fagofigo ,a tam wszyscy lataja nagrzani towarem no to co będzie ogladal jak w domu ma to na co dzień.

ocenił(a) film na 6
szc_mietek

A odpowiedzi na pytanie brak. To, że jedni biorą narkotyki a inni nie to nie są różnice kulturowe. Ani w USA ani w Polsce nie ma "kultury bycia ćpunem". A zarówno w USA, w Polsce jak i na całym świecie ludzi uzależnionych są miliony.

ocenił(a) film na 9
pbinczyk

No właśnie jakie?

ocenił(a) film na 10
pbinczyk

Swoja droga trzeba miec tupet zeby ocenic film na 3 ,tylko dlatego,ze mialo sie srake i trzeba bylo gnac do klopa podczas seansu.

ocenił(a) film na 3
szc_mietek

gratuluję Panu poziomu kultury

pbinczyk

Wyszedłeś z kina, czyli nie obejrzałeś całego film, wiec nie wiesz, jak rozwinęła się fabuła, po drugie, jeżeli zacząłeś, pewien wątek wypadałoby go rozwinąć — Po trzecie film nie jest kiepski, ponieważ fabuła w pewnej sytuacji zaskakuje.

ocenił(a) film na 3
buterfly

no racja, może nie powinienem w ogóle oceniać skoro nie dałem rady obejrzeć, zatem spróbuję jeszcze raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones