PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758770}

Powrót do jutra

Terug Naar Morgen
6,5 868
ocen
6,5 10 1 868
Powrót do jutra
powrót do forum filmu Powrót do jutra

zakończenie

ocenił(a) film na 7

Niestety zakończenie wg mnie banalne i psuje nieco odbiór filmu jako całości. Ale ogólnie film dobry, może zaciekawić i przykuć widza do ekranu.

ocenił(a) film na 6
nietoperztbg

Podobna historia została przedstawiona w filmie "Efekt motyla". Nawet zakończenie jest niemal identyczne.

cyfrowy_baron

No nie jest identyczne bo jest inne.

ocenił(a) film na 6
Ricky79

tam między wyrazami "jest" i "identyczne" znajduje się wyraz "niemal". Dawno to oglądałem i któraś część kończy się podobnie - chyba trzecia.

cyfrowy_baron

zakonczenie wcale nie jest identyczne jak w efekcie motyla jest zupełnie inne...wystarczy tylko dobrze pomyslec :)

ocenił(a) film na 7
nietoperztbg

zakończenie jest za napisami końcowymi

użytkownik usunięty
max242

Jest tam kilkusekundowa sekwencja, ale dla mnie sprawa otwarta... Przynajmniej ja to tak odebrałem. "puk, puk" i... scena się kończy.

ocenił(a) film na 6

ja również tak uważam, chłopak dorośnie i zostanie profesorem... i wszystko wtedy jest możliwe

wszystko jest jednoznaczne i nawet gdyby sceny po napisach nie było, to i tak przyszłość przebiega w ten sam sposób - 25 lat później doktorant wiktora dostaje wiadomość, o ile tylko wiktor w każdej wersji nadal pracuje na uczelni, doktorant zjawia się u niego i pokazuje mu fotki, po czym namawia go na udział w pracach nad "maszyną czasu", bo zawsze znajdzie się coś co wiktor będzie chciał zmienić/poprawić (w tej rzeczywistości na której urywa się film, będzie to oczywiście próba uniknięcia wypadku, który wsadza go na wózek) i tak można ciągnąć film w nieskończoność.
w zasadzie jedyny sposób na wyjście z tego, to taka zmiana przeszłości, która sprawi że wiktor nie zostanie naukowcem. z treści filmu wynika, że doktorant bez wiktora nie jest w stanie sam odtworzyć technologii wysyłania wiadomości w przeszłość. ale nie da się wykluczyć, że i bez wiktora mógłby w końcu poradzić sobie z tym.

ocenił(a) film na 9
max242

Dzięki, bo bym tego nigdy nie zobaczył.
Warto czytać komentarze :)

Film nie jest banalny, ani podobny do "Efektu Motyla."

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones