PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535513}

Powrót zła

Mother's Day
6,2 7 200
ocen
6,2 10 1 7200
Powrót zła
powrót do forum filmu Powrót zła

Kochani czy w końcówce filmu to jest ta ''matka'' z dzieckiem na rękach ? Jak jadą tym swoim samochodo - domem czy to jest ''ona'' - czy zginęła ???????

ocenił(a) film na 7
dominika456789

Właśnie też się zdziwiłam. Miałam nadzieje, że już ją wykończyli a tu nagle porwała dziecko. Przynajmniej tak mi się wydaje, że to ona była. Bo kurde raczej nikt inny na jej miejsce by nie wskoczył heh :D Wkurzyłam się na ten koniec, ale film przyznaje bardzo fajny!

ocenił(a) film na 9
Lost815

''Mamusia'' jest niezniszczalna :P dla mnie też film bardzo fajny - no tak to musiała być ona bo któż by inny - też miałam nadzieje , że ją wykończyli :P - dokładnie nie wskoczył by nikt na jej miejsce bo ''TAKIEGO'' duplikatu mamy nigdzie by nie znaleźli :P :P :P

ocenił(a) film na 7
dominika456789

Szkoda mi tylko niektórych bohaterów, ale w sumie bez nich może film by nie był taki fajny :P znasz podobny film?

ocenił(a) film na 9
Lost815

kochana pod jakim względem podobny :P ? bo np. filmów z zakończenie ''że zło wygrywa'' znam wiele , ale o takich ''mamusiach'' tylko ten :P

ocenił(a) film na 7
dominika456789

no tak, ja znam też wiele takich co zło wygrywa :P pełno takich ^^ chodzi mi o filmy o zakładnikach co próbują uciec ;) jakiekolwiek , bo kurde nie znam podobnych pod tym względem :/ ale ten jest extra, mogłabym go w kółko oglądać, aktorzy fajnii <3 i historia też <3

ocenił(a) film na 9
Lost815

dość fajny był DEVIL ale tam się pojawiają już ''nadprzyrodzone sprawy'' bardzo zaskakujący film , przynajmniej mi przypadł do gustu bardzo

ocenił(a) film na 7
dominika456789

Słyszałam o nim :) ale nie oglądałam

ocenił(a) film na 7
dominika456789

Mam pytanie. Bo na samym początku filmu jest wykradane ze szpitala dziecko, prawda. To jest to dziecko tej blondyny co była właścicielką tamtego domu? A tamten strażnik to ten syn?

ocenił(a) film na 7
Lost815

Tak. Mamuśka mści się za śmierć syna. : )

ocenił(a) film na 7
Troublesome

kurde właśnie nie poznałam tamtego syna i pewna nie byłam, ale wiedzieć wiedziałam że ona to dziecko wzięła

ocenił(a) film na 7
Lost815

To zrozumiałe, ponieważ przez cały film był mocno ucharakteryzowany.

ocenił(a) film na 6
dominika456789

Mmm..., ale najs tytuł. No patrzcie, only jeden angielski word, i od razu tak jakoś elegant, światowo. Impresło mnie to macz.

ocenił(a) film na 6
dominika456789

http://www.chamsko.pl/67477/Smutne_but_true

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones