PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807420}

Powrót z zaświatów

Between Worlds
3,5 1 257
ocen
3,5 10 1 1257
Powrót z zaświatów
powrót do forum filmu Powrót z zaświatów

Nicolas Cage i jego rola życia ;) Niestety jego filmy mają tendencję co jeden to gorszy ! Może dojdzie do dna i się odbije ? Scenariusz filmu Adult ... z tą różnicą że tam jest dużo więcej "pikantnych" scen ;) Ogólnie szkoda marnować na to czas !

con_desiros

Polecam Mama i Tata z 2017 roku, całkiem pozytywnie Cage zaskoczył, po wielu słabych rolach tam gra całkiem przyzwoicie. Obejrzyj nie zawiedziesz się.

ocenił(a) film na 2
MaXXi

Cage jest dobrym (choć nieco specyficznym) aktorem tylko gra w strasznie guwnianych filmach

Leszy2

gównianych, chyba ?

ocenił(a) film na 4
tegesno

czy to ważne jak każdy wie o co chodzi
Zgadzam sie jest to dobry aktor lecz scenariusze ciu...

ocenił(a) film na 3
MaXXi

Obejrzalam do końca. Świetna gra Caga i wciąż myślałam że scenariusz w końcu odbije od dna. Ale nic z tego. Bardzo autentyczna rola N.C w tak gownianym scenariuszu.

justinawaw76

To chyba oglądaliśmy inny film bo gra aktorska NC nie odbiegała zbytnio od poziomu tego dzieła.

ocenił(a) film na 6
justinawaw76

Dobrze zagrał.

ocenił(a) film na 4
con_desiros

Są w tym filmie jakieś łóżkowe/pikantne sceny?

ocenił(a) film na 3
simonetti

Praktycznie sens tego filmu to jebańsko, ale pikatne te sceny to nie są.

AlCapono

a jest coś hot z Penelope? bo ona mnie zauroczyła od czasu Hemlock Grove , i dla niej bym tylko oblukał:)

ocenił(a) film na 6
con_desiros

A mi tam się podobał bo Cage dobrze zagrał a historia ma potencjał.
Franka tez dobrze zagrała.
Prędzej obwiniał bym reżysera niż aktorów, no ale to w końcu januszowy portal na którym pełną winę za gniota ponosi zawsze aktor.

Nashael

Franka dobrze zagrała??? taaa, zwłaszcza scenę w szpitalu gdzie krzyczy na kolegów córki (prawie z uśmiechem na ustach). cage w niektórych momentach może zagrał dobrze co nie zmienia faktu, że film to totalny gniot jak prawie każdy z nim ostatnio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones