PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1430}

Poznaj mojego tatę

Meet the Parents
6,9 125 744
oceny
6,9 10 1 125744
6,5 16
ocen krytyków
Poznaj mojego tatę
powrót do forum filmu Poznaj mojego tatę

To nie jest zły film, ale mnie nie rozśmieszył. Bardziej wzruszył.. Greg starający się tak usilnie
wszystko uporządkować i być miłym dla ojca Pam wzbudza współczucie. I ta okropna rodzina -
wszyscy napuszeni, pozbawieni dystansu i poczucia humoru, śmiejący się tylko z własnych żartów,
tolerujący jedynie swoje towarzystwo. Oglądając ten film byłam bardziej zła niż wesoła.

ocenił(a) film na 3
emmeline37

Dokładnie mam to samo odczucie. Jakoś wcale ten film jak dla mnie śmieszny nie był. Nie wiem czy na jego miejscu chciałabym się z taką rodzina wiązać

emmeline37

A no średniak.

emmeline37

Smutny film przez to jak z góry wszyscy są na niego źle nastawieni, wszystko co robi oczywiście nie wychodzi, nawet jeśli robi to przez presje innych (scena z siatkówką wodną, gdzie głupi ojczulek najpierw się denerwuje bo przegrywa, a potem pierwszy do mówienia "to tylko gra") i na dodatek fantasy, bo jaka kobieta będąc z bogatego domu bierze sobie za narzeczonego jakiegoś pielęgniarza?
Hipergamia istnieje od zawsze, a już w tamtych czasach uważano to za naturalną kolej rzeczy, a teraz to wręcz jedyna możliwa opcja dla kobiet. Najpierw status majątkowy, potem wygląd, a dopiero na końcu to o czym kobiety szczekają najgłośniej, czyli charakter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones