PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408412}

Poznaj naszą rodzinkę

Little Fockers
6,3 63 008
ocen
6,3 10 1 63008
5,7 12
ocen krytyków
Poznaj naszą rodzinkę
powrót do forum filmu Poznaj naszą rodzinkę

i nie pisze tego z jakiejkolwiek zazdrosci. Jesli widze, ze w filmie wystepuje ten glon bez talentu to po prostu nie ogladam tego filmu. W tym przypadku nie wiedzialam, ze ona tam wystepuje - gdybym wiedziala i tak bym obejrzala, bo lubie De Niro i Stillera, ktory tez ma swoje gorsze chwile.
Alba jest tępa, nie umie grac - wali minki i jedyne czym swieci to uroda, o ktorej niewiele moge powiedziec procz tego, ze faceci slepo sie w nia wpatruja o czym swiadczy zalosny komentarz kogos kto napisal temat "gdyby Jessica Alba próbowała się ze mną przesmać" - gratuluje kobiecie takiego faceta! ZALOSNY JESTES KOLES! Mam nadzieje, ze to przeczytasz.

Sam film nie przyciaga uwagi tak jak robily to 2 pierwsze czesci. Znow odgrzewane kotlety - ewentualny potencjal filmu dłuzy sie w niepotrzebnych scenach... (ta Alba...) mozna bylo to zabawniej rozwiazac i bez ALBY, ktora ma najwyrazniej przyciagac facetow do tego filmu, bo taka rola ladniusich aktorek bez talentu. Ta "aktorka" nie zaslynela niczym, podobne mniemanie mam o niezyjacej Brittany Murphy; glupiutka "krejzolka" i nic wiecej.
Przez takie aktorki filmy tracą, ot co.

Jak dla mnie De Niro i Stiller mogli by udzwignac ten film bez pomocy innych.

ocenił(a) film na 6
qzka

jestem pewny że jesteś gruba

użytkownik usunięty
Klasyczny

Ja tam lubie Jessice , mimo ze cholernie zazdroszcze jej urody..

ocenił(a) film na 6
Klasyczny

i brzydka ;]

użytkownik usunięty
p00int666

Nie widzieliście jej , więc nie oceniajcie.

Oni tylko przypuszczaja :D

użytkownik usunięty
MagisterOgierWisnia

Ale to głupie przypuszczenia. Nie lubi się ładnej aktorki to odrazu powodem musi być zazdrość. Idąc tym tropem wygląda na to ,ze każdy facet musi lubi Johnego Deppa bo jak nie to mu zazdrosci.

ocenił(a) film na 7
Klasyczny

do tego masz problemy z kontaktem z ludźmi więc odbijasz to sobie pisząc denne komentarze w necie

ocenił(a) film na 6
Klasyczny

hahahaha dokladnie

ocenił(a) film na 6
qzka

Nie zgodzę się fajna była, te jej latynoskie wstawki "papi"...

ocenił(a) film na 5
qzka

nie ma co zwalać winy na Albe bo film ogólnie jest słaby. A Alba tyle co grała to ani nie pomogła ani nie zaszkodziła

qzka

Hehe... nieźle się uśmiałem czytając twój post qzka. Najlepszy jest początek... "nie piszę tego z zazdrości" :D:D Weź ty to przeczytaj jeszcze raz, bo zazdrość i zawiść aż bije z twojego tekstu. Aż się boję, czy nie dostałaś wrzodów żołądka, jak to pisałaś ;)

Co do Alby, to może nie jest wybitną aktorką, ale np. fajnie zagrała w "Facecie pełnym uroku" i w "Sin City".

PS. Może ty niewiele możesz powiedzieć o jej urodzie (poza tym, że jej za nią chyba nienawidzisz ;)), nie zmienia to jednak faktu, że jest bardzo piękną kobietą. I do tego całkiem inteligentną (wiem, straszne prawda? ;P), z dystansem do siebie (czego tobie widocznie brakuje), więc wyzywanie jej od tępych świadczy tylko o tobie.

edit: De Niro i Stiller już dawno stracili "to coś". Było to widoczne już nawet w drugiej, bardzo słabej części.

użytkownik usunięty
Galenar

A nie wziąłeś pod uwagę tego ,że qzka może jej po prostu nie lubić ?

ocenił(a) film na 5

Jak można nie lubić kogoś, kogo się nie zna?

użytkownik usunięty
acidity

Normalnie. Nie lubić jego gestów , zachowania , gry aktorskiej .

Galenar

A ja tam nie sadze,zeby z tego tekstu bila zazdrosc.qzka ma swoje zdanie i tyle.Mnie sie na ten przyklad nie podoba Johanson,bo zawsze jak sie na nia patrze mam wrazenie ze spogladam na tepy swinski ryjek,za to jest multum aktorek ktore uwazam za inteligentne i przepiekne (Sandra Bullock czy Charlize Theron)...wiec skoro lubie x aktorek a jedna zwyczajnie mi nie podchodzi to tez o mnie napiszecie ze jestem gruba,brzydka i zazdrosna? ;)

qzka

A jak dla mnie to wielki plus za Albę ;)
Fajną i ciekawą postać grała..

ocenił(a) film na 5
qzka

alba jest przesliczna ale rzeczywiscie marna z niej aktorka. a filmu nie zepsula bo bylo srednio co psuc. najgorsza czesc z calosci, pozostale dwie byly super. :/

ocenił(a) film na 7
qzka

chyba przesadzasz w kwestii brittany murphy - dobre role w "lekcji muzyki", "nikomu ani słowa", i jeszcze kilka innych pozycji by sie znalazlo

ocenił(a) film na 4
kejtlin

No oczywiście, Alba zagrała kiepsko i zgadzam się że tutaj grała wyłącznie urodą :) Chociaż komentarz lekko przesadzony.
Nie uważam, że jest beznadziejna. Ale dużo bardziej dziecinne od komentarza są odpowiedzi na niego.

Tak jest z każdą atrakcyjną aktorką, wystarczy napisać, że była kiepska i zaraz komentarze od jej "fanów", że komentujący/a to na pewno żałosny paszczur i zazdrości tejże gwieździe urody i talentu.

Bris

No i mają rację. Ładni i inteligentni ludzie mają większe problemy niż jakaś tam aktorka.

ocenił(a) film na 4
qzka

owszem Alba była przestraszna ,film ogólnie mocno średni ale scen z nią nie dało sie oglądać ,no nic jeszcze kilka lat i bedzie po niej :)

ocenił(a) film na 7
qzka

widać ,że masz jakies problemy ze sobą . Dawno już nie czytałem tak przesiękniętego żółcią i jadem postu

ocenił(a) film na 10
pablossoyos

jasne, ze alba grala glupiutka bo taka byla jej rola. Ile filmow z nia widzieliscie? - bo jesli tylko ten to sie nie dziwie .Ja nie widzialem z nia duzo filmow ale widzialem ''Fantastyczna Czworke'' lub ''Blekitna głębia'' i tam byla bardzo powazna. Taka roznica zachowania miedzy tym filmem a ''Fantastyczna Czworka'' swiadczy o tym, ze nie jest slaba aktorka.

Jakby grala zle to by jej nie wzieli do takiego filmu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones