PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10533}

Pradawny ląd

The Land Before Time
7,5 5 290
ocen
7,5 10 1 5290
7,5 2
oceny krytyków
Pradawny ląd
powrót do forum filmu Pradawny ląd

Szukam jej w wersji z lektorem... bardzo chcę obejrzeć ją jeszcze raz, ale niestety akurat tej części nie miałem na kasecie. W internecie znalazłem tylko wersje z dubbingiem, a to już nie to samo.
Jeśli ktoś z Was ma tę bajkę w wersji z lektorem i może ją udostępnić (mogę kupić, mogę zapłacić) to bardzo proszę o kontakt.
gg 3381931
hybereq@gmail.com
można też na komórkę: 886508691

ocenił(a) film na 10
johnny1994

ja mam

ocenił(a) film na 10
johnny1994

ja mam tą bajkę( ale nie mam gg)

ocenił(a) film na 10
johnny1994

wiem że to odgrzewanie tematu i trochę poniewczas, ale postaram się jak najszybciej wrzucić wszystkie części na torrenty.org oprócz tego mam jeszcze sporo bajek z tamtych czasów, takie szczęście, że mój dziadek wszystko dla mnie nagrywał na vhsy ;) Mam nadzieję, że dzięki temu nowe pokolenie będzie mogło wychować się na tych bajkach tak jak ja ;) (a starsi przypomnieć z łezką w oku jak to kiedyś było) Obecnie mam problemy finansowe więc ciężko będzie dokupić potrzebne oprzyrządowanie ale postaram się...

ogierinho

też szukam wersji z lektorem bo ten dubbing mnie rozwala... masz juz może to gdzies wrzucone? na weekend załatwilbym siostrzencom :D stare czasy wracają ;) pozdrawiam

Lipa133

http://www.youtube.com/watch?v=WK9iHy9hrmM
czy chodzi Ci o tego lektora? Bo są trzy wersje lektorskie tej bajki

ocenił(a) film na 10
ogierinho

witam :)
ostatnio przypomniałam sobie o tej bajce i chciałabym pokazać ją młodszej kuzynce, ale nigdzie nie mogę znaleźć wersji z lektorem. Czy wiesz gdzie mogłabym ją pobrać? (dubbing to nie to samo...)
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

johnny1994

również poszukuję tego filmu ze starym dobrym lektorem, jak ktoś wie, gdzie można go pobrać to niech się podzieli wiedzą

ocenił(a) film na 9
mad_axus

tez czekam . . .

mad_axus

są trzy wersje lektorskie tej bajki. Czy chodzi Ci o tego lektora?
http://www.youtube.com/watch?v=WK9iHy9hrmM

lesiu234

wydaje mi się, że to nie ten lektor. ostatni raz widziałam ten film jakieś 10 lat temu, także trudno powiedzieć...

mad_axus

odezwij się na gg: 11951997

johnny1994

A można gdzieś kupić DVD ?

użytkownik usunięty
21_mm

Ostatnio widziałam ją w jakiejś gazecie dla dzieci. Właśnie ta pierwsza część (w wersji ang. znajdziecie też na torrentach). Poszukajcie w kiosku, może jeszcze będzie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones