PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 679
ocen
7,8 10 1 44679
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Ardzydzieło

ocenił(a) film na 10

Jakos to ogladniecia tego filmu mnie nie ciagło lecz w Drugi dzien swiąt mowie a zobacze ten film . Dawno nie widziałem tak pieknego filmu tak cieplego z humorem Anthony Hopkins przeszedł sam siebie grał wysmienicie Od razu pokochalem tego starszuszka nie był dziwakiem człowiek kochający marzenia i ludzi .Razem z nim podróżujemy do celu spotyka na drodze przyjaciół gdy nasz bohater nie mógł wystartowac chciałem płakac człowiek 25lat czekał na swoją kolen a tu przepisy nie pozwalają mu wystartowac razem z bohaterem przezywałem niego nie powodzenie .Był to film co chcialem by skonczył sie dobrze a nie dramatycznie nie chcialem zeby nasz bohater zginał jak tylko pokonywał czas tylko mowilem zeby sie udało ze by przezył .Piekny film o marzeniach film który porywa widza spokojony film .Prawdziwe arczydzieło ciesze ze zdecydowałem wrescie zobaczyc nie załuje moja ocena 10/10

ocenił(a) film na 10
kinoman85

Zgadzam sie w 100%. Hopkins jest po prostu rewelacyjny i nie robi różnicy czy gra psychopatę czy miłego dziadka. Razem z piekna scenografia wykreował klimat tego filmu.

Polecam każdemu, nie ma znaczenia jakie filmy kto lubi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones