PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 679
ocen
7,8 10 1 44679
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

A w wypożyczalni, wypożyczenie na 1 dzień filmu trzeba wydać aż 10,50zł. A w piśmie Kino Konesera mam za 12zł na zawsze.
Film o człowieku z marzeniami. Genialna kreacja Hopkinsa, której nie można nic zarzucić nawet na siłę. Fenomenalny akcent, mimika, zupełnie inna postać niż w innych filmach. Hopkins to geniusz i każdym filmem to potwierdza. On sam twierdzi, ze to jego najlepsza rola. Osobiście nie potrafię się zdecydować, która rola najlepsza, bo jego każda kreacja jest inna i na tym samym genialnym poziomie. Doskonała reżyseria. Widać, że reżyser robił ten film z sercem, a nie z myślą o kasę.
Genialna opowieść, która mówi nam, że do swoich marzeń trzeba dążyć.
Polecam ten film wszystkim. Arcydzieło ? w skrócie to można nazwać.

ocenił(a) film na 10
Szajba

rewelacja Hopkins jest zawodowy - az dziw ze nie wiedzialem do dzisiaj nic o tym filmie!!

ocenił(a) film na 8
butterfly_8

Hehe. Nie martw sie. Moge Cie zrozumieć. Sam mam problemy z odjandywaniem na prawdę wybitnych filmów bo są one ambitne a nie pod kase(rozreklamowane itp...).
Hopkins to geniusz.

ocenił(a) film na 6
Szajba

Właśnie kupiłem, właśnie obejrzałem - fantastyczny film, genialny Hopkins. Świetna reżyseria i dobry scenariusz (choć przewidywalny) okazały się kluczem do sukcesu.

ocenił(a) film na 8
_Ja_

Czy ja wiem czy taki do końca przewidywalny:> Są wątki, które mnie zaskoczyły. A trochę ich jednak było. A te, co mnie nie zaskoczyły to np. występ mimo wszystko na zawodach oraz pobity rekord, choć i tu miałem obawy.

ocenił(a) film na 6
Szajba

No właśnie, ja od początku filmu wiedziałem, że pobije ten rekord...;-)
Ale mimo to film świetny, ambitny, piękny - 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones