PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 676
ocen
7,8 10 1 44676
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

to niech ogląda. Mnie ten film znudził, a miejscami obrzydził i zniesmaczył.

Nie chciałabym mieć takiego szalonego niedomytego dziadka za sąsiada.

A seks w wieku 70-80 lat między jednym zawałem a drugim, bynajmniej nie z własną żoną, a z przygodnymi paniami w równie sędziwym wieku, raz jedna, raz druga, jak się nadarzy okazja, jest doprawdy żenującym scenariuszem.

Rozumiem zamysł reżysera (przekaz o wytrwałym dążeniu do celu, realizacji marzeń wbrew opinii innych, pielęgnowaniu pasji), ale ta historia mnie nie urzekła, a przekaz w tym wykonaniu nie trafił. Przykro mi.

Nie muszę chyba dodawać, że nie rozumiem zachwytów nad tym filmem.

W połowie sprawdzałam ile jeszcze zostało do końca tej nudnawej historii.

W drugiej połowie przynajmniej były jakieś emocje związane z wyścigiem :)

Choć osobiście wolę innego rodzaju emocje... Dlatego moja ocena to 5/10.

ocenił(a) film na 5
Carin

Do powyższego dodam, że jak bym miała takiego sąsiada, to bym go od razu zgłosiła do straży miejskiej za zakłócanie sąsiadom spokoju wcześnie rano i narażenie na utratę zdrowia a nawet życia przez bezmyślne podpalanie trawnika, bo mu się nie chciało skosić!
Skąd się tacy ludzie biorą?! Bezczelny egoista i prostak oraz niechluj, zapatrzony tylko w siebie, bo mu się ubzdurało na starość, że on musi jakiś rekord pobić. Chory na umyśle dziwak, niebezpieczny dla otoczenia. Powinni go leczyć, a nie pomagać w realizacji chorych fantazji. W realnym życiu zapewne chłop by się zabił na tym motorze, a ci którzy mu pomagali w tym szalonym pomyśle byliby współwinni jego śmierci.
Kolejnym potwierdzeniem jego bezmyślności i egoizmu jest beztroskie współżycie seksualne w krótkim czasie z dwiema różnymi kobietami i każdej narobił jakieś nadzieje. Stary obleśny typ nie liczący się z innymi ludźmi. Miły tylko wtedy, gdy miał z tego jakąś korzyść.

ocenił(a) film na 5
Carin

W dodatku miał zły wpływ na tego chłopaka sąsiadów, którego nauczył niechlujnych i lekkomyślnych zachowań.
Dziwię się tej matce, że go do niego puszczała, tyle czasu z nim spędzał w tej kanciapie obserwując jego chore pomysły i zachowania, co za antyedukacja.

Ten chłop mnie tak zniesmaczył i obrzydził, że myślę o tym filmie jeszcze kilka dni po jego obejrzeniu, jak można być takim egoistą, niechlujem i lekkoduchem w tym wieku, dramat.

użytkownik usunięty
Carin

Idź sobie zwal konia waflu.

użytkownik usunięty
Carin

Idź sobie zwal konia pało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones