PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636031}

Prezent nocnej furii

Dragons: Gift of the Night Fury
7,6 7 572
oceny
7,6 10 1 7572
Prezent nocnej furii
powrót do forum filmu Prezent nocnej furii

Krótkometrażówka co prawda, ale myślę że wszystkich tym którzy mieli możliwość obejrzeć początki tej historii, to i to wydanie mimo ok 20 minut tylko, ich zadowoli.
Animacja jest przyjemna w odbiorze, a życie w Berk, każdego dnia niesie za sobą wiele niespodzianek. Tym razem, jak to zwykle w tym okresie bywa, tematem dnia jest świętowanie. Tylko czy aby na pewno, każdy chce je spędzić tak samo?...

ocenił(a) film na 8
Hardstyle_Lover

Również polecam ten dodatek do 'Jak Wytresować Smoka'.
Jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego "Legend of the Boneknapper Dragon", głównie dzięki kontynuowaniu głównego wątku z oryginału,czyli przyjaźni Czkawki z Nocną Furią oraz przyjemnej,świątecznej atmosferze.
Jedyne do czego można mieć pretensje to tylko do braku polskiego wydania.

ocenił(a) film na 8
timcer

Nie powiedziałabym, że jest lepsze od Legend of the Boneknapper Dragon, bo ten dodatek ma zupełnie inny klimat. Ale również gorąco polecam fanom How to train your dragon. Jak dla mnie, jest to najlepszy dodatek świąteczny jaki dotychczas widziałam.

ocenił(a) film na 9
timcer

Zgadzam się powinni to wydać z dubbingiem bo jest ciekawą odpowiedzią na takie świąteczne dodatki do animacji. Bardzo fajnie mi się oglądało o wiele lepsze od Legend of the Bonneknapper Dragon.

ocenił(a) film na 8
Hardstyle_Lover

Ja się bardzo rozczuliłam :D Moja ulubiona bajka ever :D

aleera89

Kurczę, przeczytałam Twój post, zanim to obejrzałam i zastanawiałam się, co takiego tam było, że się rozczuliłaś, a teraz sama siedzę ze łzami w oczach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones