Film

Problem z lękiem

A Problem with Fear
2003
1 godz. 32 min.
5,9 60
ocen
5,9 10 1 60
68
chce zobaczyć
Laurie pracuje na małym stoisku w centrum handlowym w Calgary, ale aby się tam dostać, musi polegać na swojej siostrze Michelle, ponieważ sam boi się przejść przez... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Problem z lękiem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Laurie pracuje na małym stoisku w centrum handlowym w Calgary, ale aby się tam dostać, musi polegać na swojej siostrze Michelle, ponieważ sam boi się przejść przez jezdnię. Ale to nie wszystko, bo Laurie obawia się również wind, schodów ruchomych, otwartych przestrzeni, ale przede wszystkim boi się bliskości. Jego dziewczyna uważa to zaLaurie pracuje na małym stoisku w centrum handlowym w Calgary, ale aby się tam dostać, musi polegać na swojej siostrze Michelle, ponieważ sam boi się przejść przez jezdnię. Ale to nie wszystko, bo Laurie obawia się również wind, schodów ruchomych, otwartych przestrzeni, ale przede wszystkim boi się bliskości. Jego dziewczyna uważa to za jego największą fobię. Jego miejska paranoja jest tak mocna, że powoduje "epidemię strachu" w mieście, w taki sposób, że jak ktoś wokół niego obawia się, że zdaży się coś złego ( np. kobieta której rąbek spódnicy wciągają ruchome schody), to wtedy to się zdaża, jakby stało się to dzięki sile woli. Rozprzestrzenia się to jak epidemia - możemy zobaczyć zakres niepokojących zdarzeń, od mężczyzny któremu drzwi metra przytrzasnęły plecak, do ludzi którzy z niezrozumiałych powodów przechodzą przez ulicę nago.

studio
Burns Film Ltd. / Fear Alberta Ltd. / micro_scope
tytuł oryg.
A Problem with Fear
inne tytuły
Laurie's Anxiety Confronting the Escalator
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Strach się bać :-)

  Jaunty ocenił(a) film na 6

  Całkiem zgrabnie opowiedziana historia, dało się oglądać. Momentami nawet zabawny (osoby znające język miłości proszone do informacji :-). Jedyne co mnie naprawdę solidnie wkurzało to te kretyńskie przyśpiewki Laurie'go o "Coffe Mate", itp.

 • 7/10

  użytkownik usunięty

  Całkiem fajny film, pokazuje jak lęk potrafi zatruć życie i że można sobie z nim w niektórych przypadkach skutecznie poradzić. Przekonując się że nie ma czego się bać.:)

  • Nie ma rady! Trzeba walczyc ze swoimi lękami. Z takiego też założenia wyszedł (po..... 22(?) latach życia) główny bohater. Wszystko dodatkowo, według mnie zupełnie nie potrzebnie, okraszone "falą strachu" i jakimiś "Global safety" i w ogóle DZIWNYMI, absurdalnymi, o mało nie surrealistycznymi ... więcej

   2