PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119051}

Problem z lękiem

A Problem with Fear
6,0 74
oceny
6,0 10 1 74
Problem z lękiem
powrót do forum filmu Problem z lękiem

Nie ma rady! Trzeba walczyc ze swoimi lękami. Z takiego też założenia wyszedł (po..... 22(?) latach życia) główny bohater. Wszystko dodatkowo, według mnie zupełnie nie potrzebnie, okraszone "falą strachu" i jakimiś "Global safety" i w ogóle DZIWNYMI, absurdalnymi, o mało nie surrealistycznymi scenami.
Momenty ukazujące sytuacje "stresowe" dla bohatera bardzo udane! Również sceny walki z lękami. A także wplątanie do tego wszystkiego innych ludzi ze swoimi fobiami. Natomiast cała ta "fala strachu" jakoś mnie nie pzrekonała.
Kilka momentów śmiesznych, kilka zaskakujących. Ogólnie film mało porywający ale ciekawy. Oceniam go na plus.

AHA! Uważam, że należy walczyc ze swoimi lękami, ale szczerze nie wyobrażam sobie walki z moją arachnofobią. brr.... ;/

pzdr.

WojtaSz

aha! no i Paulo Costanzo vel Chicken Legs (kto oglądał serial Joey powinien pamiętac :-)) wymiata....

WojtaSz

Mi się film bardzo podobał, może początek troche niefortunny, ale ogólnie dobry pomysł, bo przecież każdy ma jekieś swoje lęki, chociarz bohater miał problemy z wykonywaniem czynności na które wiele osób nie zwraca uwagi tylko poprosto je robi.^^' Fakt, faktem trzeba walczyć z swoimi lękami, ale ja ciemności (wiem głupie) boje się do teraz.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones