PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713898}

Profil śmierci

Friend Request
5,8 9 249
ocen
5,8 10 1 9249
Profil śmierci
powrót do forum filmu Profil śmierci

Wszędzie gdzie czytam o tym filmie pisze, że to thriller, to niestety błąd ponieważ jest to horror i to dość mocny!!!! To pierwszy błąd w opisie filmu, na dodatek pisze, że to film niemiecki, przez co kompletnie filmu nie chciałam oglądać, ale okazało się, że z niemieckim językiem, jak i aktorami ten film nie ma nic wspólnego.. Dziwne..
Podsumowując...po obejrzeniu całego filmu z świadomością, że jest to thriller, horrorów nie lubię, bo się ich paniczne boję, jednak mam zasadę, że jak już zacznę oglądać film, to oglądam do końca. Stwierdzam, że film jest dobry i zdecydowanie do obejrzenia, jeżeli ktoś lubi horrory, może nawet się przestraszyć...fabuła jest dość fajna i zakończenie bardzo mi się spodobało.

ocenił(a) film na 7
sandrulinka89

Zgadzam się, ja horrory uwielbiam i przestraszona idę spać ;)

ocenił(a) film na 5
sandrulinka89

bojka i śmiych na sali...no chyba że sie mo 14 lot to strach sie boć!!!

ocenił(a) film na 7
karol_336

Dla kazdego co innego, mam racje?

ocenił(a) film na 6
sandrulinka89

Ma Pan Napisy :( ?

sandrulinka89

Jest napisane

ocenił(a) film na 7
Napoleon_Bonaparte

Boli oczy, nie?... No ale co zrobisz...

sandrulinka89

Fakt. "Niemiecki" odstręczał mnie długo. Moze po ich kilku nieudanych "tworach" filmowych. Ale mile zaskoczenie i dobry klimat. Nie za dużo jumpscamperów, historia trochę przesadzona, ale z drugiej strony nie wiemy ile osób sfiziowało od ślęczenia nad kompem...

ocenił(a) film na 7
sandrulinka89

Produkcja niemiecka i reżyser. I dobrze, że zatrudnili anglojęzycznych aktorów. Lepiej się oglądało.

ocenił(a) film na 8
sandrulinka89

Zgadzam się z Twoim komentarzem.Również uważam że jest to dobry horror,momentami przy niektórych scenach ciarki było czuć na ciele :D.Nie wiem czemu tak niska ocena jest tego filmu i narzekanie wielu osób.Ja go oceniam 8/10 i jak najbardziej polecam,film ciekawy od początku do samego końca.

sandrulinka89

Czyli niemiecki film czy ogólnie kino nie amerykańskie dla ciebie jest syfem i nie warto oglądać? Śmieszna jesteś

Azaroth_D

Azaroth_D Nie czytasz chyba ze zrozumieniem. To jasne, że dziewczynie chodziło o wersję językową. Ja też nie znoszę szwabskiego w filmach. Widocznie mam to w genach.... jak niektórzy, a może większość Polaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones