Proie

2010
4,5 235  ocen
4,5 10 1 235
Proie
powrót do forum filmu Proie

ocenił(a) film na 3

jak już zaczynam coś oglądać to zazwyczaj kończę... żałuję czasu albo i nie żałuję
tym razem film okazał się stratą czasu... beznadziejny film!
na prawdę poniżej oczekiwań.. chore dziki o nadprzyrodzonej sile he he
żenua

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
lotus_85

Uratowałem 20 min. mojego życia wyłączając film przed końcem.

A jednak Francja + Horror, nie musi oznaczać dobrej rozrywki

ocenił(a) film na 2
demson

Ten film jest jednym z nielicznych, których nie dałem rady obejrzeć do końca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
cronin35

Dokładnie, film masakra zmarnowany czas.