Film

The Hummingbird Project

2018 1 godz. 51 min.
5,9 1 477
ocen społeczności
5,9 10 1 1477
1 082
chce zobaczyć
W świecie, w którym jedna milisekunda przewagi warta jest miliony dolarów, dwoje młodych informatyków o ponadprzeciętnym IQ rzuca wyzwanie Wall Street i stawia nowojorską giełdę na głowie.
Projekt Koliber
Zwiastun nr 1 (polski)
Projekt Koliber
Zwiastun nr 1
Projekt Koliber - Zwiastun Nr 1 (polski) Projekt Koliber - Zwiastun Nr 1 (polski)

Na Wall Street, w świecie, w którym czas to pieniądz, jedna milisekunda przewagi warta jest miliony dolarów. Vincent i Anton, młodzi informatycy o ponadprzeciętnym IQ, wiedzą to lepiej, niż ktokolwiek inny. Mają dość bycia pionkami swojej szefowej – bezdusznej królowej finansjery, Evy Torres. Zamierzają postawić nowojorską giełdę naNa Wall Street, w świecie, w którym czas to pieniądz, jedna milisekunda przewagi warta jest miliony dolarów. Vincent i Anton, młodzi informatycy o ponadprzeciętnym IQ, wiedzą to lepiej, niż ktokolwiek inny. Mają dość bycia pionkami swojej szefowej – bezdusznej królowej finansjery, Evy Torres. Zamierzają postawić nowojorską giełdę na głowie. Chcą być najszybsi i wiedzą, jak to zrobić. Muszą przekopać się w idealnie prostej linii przez pół terytorium Stanów Zjednoczonych – od New Jersey do serwerów giełdy w Kansas – i poprowadzić pod ziemią ponad 2000-kilometrowy tunel z kablem światłowodowym. To pozwoli im zyskać kilka milisekund przewagi w cyfrowym handlu. Stawiają wszystko na jedną kartę, żeby doprowadzić Projekt Koliber do końca, zanim ktokolwiek dowie się, co kombinują i wyprzedzi ich kolejny ruch. Ale Eva Torres już depcze im po piętach…

studio
Item 7
inne tytuły
Le projet Hummingbird Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Po pierwsze to nie thriller, a dramat..

  GJusti ocenił(a) film na

  Po drugie kompletnie nie mój klimat, a mimo to wciągnął mnie i oglądało mi się go naprawdę dobrze. Dla mnie 7/10. Warty zobaczenia. Nie wiem skąd taka niska ocena.

 • Błyskotliwi Chłopcy

  gagaadzibum_filmweb

  Dopiero odpaliłem, ale już po 8 minutach widzę, że to film na podstawie koncepcji opisanej w książce M.Lewisa (z 2014 roku) - jak w tytule, tego od Big Short, MoneyBall itd. książkę oceniam 11/10.

  1
  • Ciekawy film

   2222 ocenił(a) film na

   Może jakoś szczególnie na kolana nie rzuca, ale przedstawia ciekawą sytuację pogoni za ideą. Nie koniecznie słuszną moralnie ale w potencjale opłacalną finansowo. Pogoń za tą ideą zawiedzie bohatera w interesujące miejsce w jego życiu i być może nawet czegoś nauczy.

  • Dobre kino

   XPIHb ocenił(a) film na

   Polecam

  • Gdzie zobaczyć?

   70510825 ocenił(a) film na

   Ktoś wie czy będzie można obejrzeć gdzieś film?

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.