PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691211}

Projekt Lazarus

The Lazarus Effect
5,3 18 102
oceny
5,3 10 1 18102
Projekt Lazarus
powrót do forum filmu Projekt Lazarus

5/10

ocenił(a) film na 5

pierwsza połowa super, wciąga i zapowiada się nieźle, jednak druga zbyt mocno popłynięta jak dla mnie...a szkoda

ocenił(a) film na 5
vika85

Mam takie samo odczucie, początek wciąga a później jest tylko coraz gorzej... Druga część filmu bardzo mi się dłużyła i nie mogłam doczekać się końca... Szkoda, bo film naprawdę miał potencjał :-/

ocenił(a) film na 3
AweMir

Nie miał żadnego potencjału. Osoba poddana eksperymentowi zyskuje nadprzyrodzone zdolności i staje się z założenia ZŁA (dlaczego zaraz zła). Cały pomysł jest głupi a film wcale nie straszy.

ocenił(a) film na 6
vika85

I ja mam takie samo wrażenie. Do połowy filmu sobie myślałem (nawet powiedziałem żonie) - o, nie nudzi mnie, ciekawe. Ale potem zaczął się horrorowy "standard". Trudno określić dokładnie o co chodzi, wiadomo - film musi zmierzać ku jakiejś kulminacji. Ale z fajnego motywu szybo zrobił się właśnie ten standard - czyli wydarzenia zbyt szybko przybrały zbyt dramatyczny obrót.

grisznik

bo film trwał 1h:15min. barany xd

ocenił(a) film na 6
rysiu266

Czyli należy robić filmy nie dłuższe niż 37,5 minuty? W sumie nie taki głupi pomysł, bez zbędnej dłużyzny :P

grisznik

nie temu to tak skonczyli.. szybko.

ocenił(a) film na 7
vika85

Zgadzam się z tym, że druga połowa jest słabsza od tej pierwszej. Jak dla mnie jest ona za bardzo przewidywalna oraz mało straszny. Jednak w ogólnym rozrachunku film nie jest zły.

ocenił(a) film na 6
vika85

Jak dla mnie całkiem ciekawy mix "Linia Życia" i "Odmienne Stany Świadomości" w klimacie horrorowym. Ma potencjał na dwójkę, z tym że już bez zbędnych wstępów - od razu ostra jazda i zagłada świata i zaświatów :D

vika85

U mnie było odwrotnie początek mi się dłużył, a akcja rozpoczęła się dopiero w drugiej połowie i może była przewidywalna ale nie miała tylu niedociągnięć. Np nie rozumiem czemu ten pies ,,czuwał'' nad Zoe

ocenił(a) film na 5
vika85

Dokładnie mam takie same odczucia. Pierwsza połowa wciąga, nawet ciekawy pomysł. Temat niby już przerabiany, ale fajnie troszke inaczej potraktowany. Od połowy nudy, powtarzalnosć, kicz. Nie mogłam doczekać się końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones