PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691211}

Projekt Lazarus

The Lazarus Effect
5,3 18 116
ocen
5,3 10 1 18116
Projekt Lazarus
powrót do forum filmu Projekt Lazarus

zdegenerowana Lucy

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z poprzednikiem à propos Lucy, jednak film jest płytszy i mniej "filozoficzny" . Mimo wszystko ogląda się go do końca a nawet zakończenie ,przynajmniej dla mnie, nie jest jednoznaczne. Początek obiecuje dużo,napiecie jest potegowane, ale potem pozostaje niedosyt, czułem się po prostu trochę oszukany tym ,że twórcy poszli na łatwiznę, niemniej jest to całkiem niezłe, w miarę przyzwoite kino. 7/10 i ok.

ocenił(a) film na 5
Sest66_Seb

Tia, bo Lucy była głęboka i filozoficzna... Przewagą Lazarusa jest przynajmniej to, że (mimo, że w obu filmach są to preteksty do horroru/akcyjniaka) nie jest od początku oparty na błędnych i dawno obalonych mitach...

ocenił(a) film na 7
Dealric

Tak...wg mnie nie chodzi tu o dragi. Diabeł, któremu można zaprzedac duszę chowa się pod wieloma postaciami ,ale w tym filmie padło jedno zdanie na którym opiera się i Lazarus i Lucy, że mózg ludzki przyspieszył swoją ewolucję w tak ( za? ) krótkim czasie. A co pies na to ?

ocenił(a) film na 5
Sest66_Seb

Naucz się odnosić do cudzych wypowiedzi to na pewno ułatwi "dyskusję"

ocenił(a) film na 7
Dealric

Przepraszam najmocniej, ale pomieszalem 2 filmy. Myslalem oczym innym a co innego napisałem, bo zacząłem od Limitless , a 2ga czesc to Lazarus. Tak to jest jak sie oglada film 1 po 2gim i rzeczywiscie wyglada to dziwnie ale rzadko czytam to co , napisałem , stad wynika konfuzja a w wyniku brak dyskusji, d'accord ?

ocenił(a) film na 5
Sest66_Seb

Tak się zdarza jak inteligentnym próbuje być ktoś komu to za nic nie wychodzi

ocenił(a) film na 7
Dealric

K.O..OK, nie jestem intelo
,mam dopiero 56 l. i za rok znowu muszę podejść do matury, mais t'inquiète pas, bientôt on se verra dans l'enfer, j'espère, chérie. Bisoux.

ocenił(a) film na 7
Sest66_Seb

Prawdopobnie na pewno, ale chyba tego jeszcze niewiadomo. Ha! C'est pas mal,no ?

ocenił(a) film na 6
Sest66_Seb

Taki tip na przyszłość. Dużo słów w obcym języku jeszcze z nikogo intelektualisty nie zrobiło :)

A sam Lazarus był... Znośny. Jak na to, co powychodziło ostatnio, to naprawdę nie ma tragedii (oczywiście w obrębie gatunku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones