PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 596
ocen
6,3 10 1 184596
5,8 28
ocen krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

Kiedy w "Obcym" oślizgła kreatura zaatakowała Johna Hurta, to było przerażające. W Prometeusza podobna scena z dwoma (dość durnymi zresztą) naukowcami wprawiła mnie w... śmiech.

użytkownik usunięty

Aha, bo w Obcym bohater zachowuje się bardzo racjonalnie podchodząc do obcej formy życia, potencjalnie niebezpiecznej. Brawo za logikę. Takie argumenty, że tak powiem bardzo śmiesznie można o kant ch... rozbić.

Na szczęście temat ratuje Aretus. Skąd możesz wiedzieć jakich środków używają w roku 2090+?

Myślę, że tutaj dyskusja się kończy, ślepa miłość do Obcego.

użytkownik usunięty

Kolejny pajac, który się popisuje, jaki to jest mądry i nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

użytkownik usunięty

Woops, zdaje się, że w złym temacie odpowiedziałem, mając otwartych parę kart i pomieszały mi się komentarze. Mój komentarz nie ma sensu. Przepraszam.

ocenił(a) film na 8

Bohater Obcego, Kane, jest zwykłym pilotem frachtowca kosmicznego, natomiast Milburn z Prometeusza biologiem-specjalistą.

ocenił(a) film na 1
CorporalHicks

I Kane jednak zachowywał się nieco podejrzliwie - ostrożnie zaglądał do jaja.
A ten Milburn z entuzjazmem wyciągał rękę do węża.

ocenił(a) film na 5

Niestety to kwestia wieku...tez mam takie obserwacje :(

no niestety w promku obsada kuleje nie wiem co Ridley Scott bral zeby tak kiepsko poprowadzic dobrych aktorow (Theron Fassbender Rapace)
watek romansu doktorkow jak z na dobre i na zle tylko jeszcze gorzej zagrany
aspekty komediowe jak z polskich komedii romantycznych
Theron gra jak Kristen Stewart w Zmierzchu
efekty sa na 5 tylko to nie Pacific Rim zeby caly film ciagnely
wyglada to tak jak karykatura pierwszego Obcego tylko niestety zrobiona na serio :/

Pawel_k


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kotbury

Fakt - jesteś durniem

Wy tak na serio?
Ludzka historia dowodzi że wyżej rozwinięta cywilizacja albo zniewala albo eksterminuje tą słabiej rozwiniętą (przykład zniewoleni ludów afrykańskich albo eksterminacja Indian przez wyżej rozwiniętych Europejczyków). Mimo to naukowcy są pewni że wyżej rozwinięta cywilizacja z poza ziemi będą nastawieni przyjaźnie i dlatego wysyłają sygnały, sondy i inne pierdoły w kosmos żeby skontaktować się z jakąś kosmiczną cywilizacją ...której przedstawiciele na pewno będą też wegetarianami i nie postanowią skosztować "człeczyzny" bo człowiek je krowy no ale kosmici to pewnie kamienie ;)
Mówiąc w prost to że ktoś wie jak zbudować bombę atomową nie znaczy że umie myśleć logicznie i kieruje się zdrowym rozsądkiem ;)

Spicke

Ja tego filmu już w ogóle nie pamiętam, na pewno nie będę do niego wracał jak do pierwszych 4 części o ukochanym Alienie, oglądałem niedawno Alien : Covenant i klimatem oraz muzyką dorównywał klasycznemu Obcemu

Montslaveden


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kotbury

Fakt - jesteś durniem

dobrze ze cie wykopsali!

kotbury

Fakt - jesteś durniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones