PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 247
ocen
6,8 10 1 50247
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Jako fan Stathama po obejrzeniu Transportera i Adrenaliny uważam że film jest dobry. Najlepszy od kilku lat w jakim grał..

ocenił(a) film na 6
Amiga600

Czegoś mi w tym filmie brakowało. Jakiegoś konkretnego kierunku w którym film by zmierzał. Zero zaskoczenia. Film kończy się jakby w połowie, właściwie to brak zakończenia. Momentami nudny. Ale i tak jeden z lepszych filmów z ww. tylko to żadne pochlebstwo, jako że Statham gra ostatnio w samych szmirach. Od czasów Angielskiej Roboty (2008), żaden film z jego udziałem nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia.

ocenił(a) film na 6
Joimbo

Zakończenie jest właśnie takie, aby można było kontynuować przygody skośnookiej i protektora. Ogólnie to i mnie jakoś słabo przekonuje, żeby dobry wojak w zamian za 'uratowane' swoje, jedno życie chciał zabijać po drodze masę ludzi. Czytając sam opis pomyślałem: 'czego to oni nie wymyślą, jakaś kumulacja'. Nie dość, że koleś zadarł z ruskimi, to jeszcze z glinami i chińczykami. W następnej części byli by pewnie jeszcze Indianie, geje i hodowcy jedwabników oprócz w/w trójkąta. Dużo akcji, ale jakieś to wszystko mało sensowne. Ostatnio scenariusze wyglądają tak, że im więcej trupów tym słabsza akcja niestety.

ocenił(a) film na 5
Amiga600

Kurde oglądałem wersję na rynek rosyjski (napisy w filmie itd) i chyba coś tam było zmienione bo mi z kolei film wydał się kupy nie trzymający (mimo że lubię takie bzdurne filmy za miło spędzony czas przed tv). Pierwsze wrażenie to tak jak by ktoś wyciął z np 2 godzinnego filmu z pół godziny i nie przejrzał jeszcze raz czy się kupy trzyma... Moja wersja miała 01:30:22. Może o to chodzi że ktoś ocenzurował i dlatego moja wersja to największa lipa jaką do tej pory oglądałem ze Stathamem?

Amiga600

najlepszy film jasona od dawna.porzadna sensacja z lekka lupanina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones