PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 471
ocen
6,2 10 1 10471
3,5 2
oceny krytyków
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

W gatunku dramatu bardzo dobry film ogląda się jak powieść bo wszyscy w tym filmie bardzo dobrze zagrali i wpasowali się w role ale nie jest to komedia i ten opis gatunku mi nie pasuje. Chloë Grace Moretz zagrała w tym filmie role
Luli McMullen bardzo realnie fajnej i bystrej nastolatki ale Eddie i Glenda też ciekawe zagrani, film ciekawy nie rozumiem niektórych wpisów tutaj że o niczym jest ten film zagrać film o życiu dobrze jest znacznie trudniej jak Batmana

ocenił(a) film na 8
webcamboy

Miała być 10, ale .... ha! Generalnie kompletnie zwalona końcówka.

wmbco

Bo nie dopowiedziana fakt.

ocenił(a) film na 8
webcamboy

Mi się zdaję, że poprzez narrację i te plakaty było powiedziane, że możemy robić co chcemy... ale czy naprawdę tego chcemy? I każdy ma sobie to sobie sam wyjaśnić. Chodziło mi bardziej o całą akcję od momentu gdy Alec Baldwin pojawił się w filmie. Bardzo lubię tego aktora, a tu zagrał gnojka... Kto widział film powinien wiedzieć o co mam na myśli.... Ja osobiście myślałem w pewnym momencie, że to bedzie bardzo bardzo zły człowiek.

wmbco

Alec Baldwin gnojek? wyjaśnisz mi dlaczego? bo mam wrażenie że nie o ten film chodzi

ocenił(a) film na 8
qczbon

O ten film chodzi.

wmbco

tylko że obejrzałem film kilka razy i Alec Baldwin jak dla mnie jest najpozytywniejszą postacią

ocenił(a) film na 8
qczbon

masz prawo do takiej opinii :)

wmbco

Zgadzam się co do końcówki

ocenił(a) film na 8
webcamboy

zgadzam się co do twojej 1 wypowiedzi

ocenił(a) film na 3
webcamboy

To jest komedia, a raczej czarna komedia.
Jak można tak luźno potraktować gwałt?
Był sobie gwałt, potem ją uwięził i nic się nie zmieniło w jej zachowaniu.
Zresztą z tego durnego filmu trudno wywnioskować co się naprawdę wydarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones