PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 471
ocen
6,2 10 1 10471
3,5 2
oceny krytyków
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Film jest do bani,nudny 90 minut i nic się nie dzieje... Po za piękna i młodziutką Chole Moretz to nie am w tym filmie nic interesującego.

skoczek_narciarski

Widocznie zapatrzyłeś się na główną bohaterkę i nie dostrzegłeś reszty;/

qczbon

Szkoda tylko ze nie było na co patrzeć... ten film jest strasznie płytki

ocenił(a) film na 6
skoczek_narciarski

Płytka ocena, nie film. Wybitny też nie był, ale skomplikowane emocje nastolatki są świetnie ukazane, jest morał, świetne zdjęcia, muzyka i aktorstwo. Scenariusz może i ma braki, ale słaby nie jest.

Bosniak

Każdy ma swoje gusta, akurat dobre zdjęcia (tu tego nie dostrzegłem), muzyka a nawet dobre aktorstwo to tylko dodatek, najważniejsza jest fabuła filmu. Jeśli jest ona genialna można wybaczyć kiepskie ujęcia , słabą muzykę i lichą grę aktorską. Ale samymi zdjęciami i muzyką film się nie obroni, wtedy mamy ładne opakowanie i zupełnie pusty, nieładny środek...

Ten film jest tak słaby jak polska wersja jego tytułu:)

Bosniak

No i nie spodziewam się głębokich opisów po kimś to filmowi "Głupi i głubszy" daje 10...

ocenił(a) film na 6
skoczek_narciarski

Jeśli nie rozumiesz pewnych filmów to ja Cie edukować nie będę :) Porozmawiaj z kimś o tym to może zrozumiesz, choć do tego potrzebna jest otwartość, czego widzę brakuje...

Bosniak

Oglądałem dość filmów żeby umieć je oglądać, a nielogiczne filmy też niestety istnieją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones