PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 470
ocen
6,2 10 1 10470
3,5 2
oceny krytyków
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Troche o niczym...

ocenił(a) film na 4

Nie lubię takich filmów co nie mają morału... Obejrzałam bo główną rolę grała ta dziewczyna co ją lubie, Chloe Moretz i jak się później okazało Blake Lively też gra w tym filmie. Ale tak naprawdę co on przedstawia poza nimi? Że mam nie uciekać z domu? Że życie jest złe? Że jak nasikasz komuś do drinka to cię pochwali. Sory ale nie kupuje tego. 5 za aktorki :)
Spring Breakers jest podobne, też bez morału i o niczym...

tollat

Zgadzam się, tez obejrzałem jedynie ze względu na Chloe Grace Moretz. Po prostu chyba zabrakło dobrego pomysłu na film. Fabuły w takim kształcie jak jest nijak się nie dało uratować.

ocenił(a) film na 4
tollat

I ja zgadam się z tą opinią. Film jest zupełnie o niczym, można oczywiście doszukiwać się na siłę jakiegoś przesłania, ale wtedy do głowy przychodzą same banały. Jedyny plus to gra aktorska, szczególnie Eddie Redmayne przypadł mi do gustu. Generalnie szkoda czasu.

ocenił(a) film na 5
Kobe123

I pomyśleć że to ma prawie 7, chyba najwięcej ocen wpłynęło od osób poniżej 15 roku życia z wielką przewagą płci żeńskiej....

tollat

Walić morał są świetne filmy i bez niego, to co było najgorsze to to że był o niczym, nic się nie kleiło. A Spring Breakers to dobry film!

ocenił(a) film na 4
Zajcevv

co skłoniło cię do pozytywnej oceny Spring Breakers? To że są tam prawie gołe dupy? :)

ocenił(a) film na 6
tollat

Może dlatego, że to ładne gołe dupy hue hue

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones