PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464734}

Prywatne życie Pippy Lee

The Private Lives of Pippa Lee
6,3 6 294
oceny
6,3 10 1 6294
Prywatne życie Pippy Lee
powrót do forum filmu Prywatne życie Pippy Lee

No fakt będzie problem z polskim tytułem, bo jak to przetłumaczyć

prywatne życie Pippy?

użytkownik usunięty
szacun

Osobiście proponowałbym "Sprawy prywatne Pippy Lee" albo "Intymne życie Pippy Lee". Ale znając polskich dystrybutorów sprawa zakończy się na "Pippa Lee". A właśnie, kiedy w ogóle ktoś to wyda? Film jest dosyć ciekawy, a Robin Wright Penn w głównej roli jest wprost wyśmienita.

Jest książka Rebecci Miller - Prywatne życie Pippy Lee.

użytkownik usunięty
szacun

Znając indolencję polskich dystrybutorów i ich kaleką znajomość języka angielskiego (bo tak tłumaczę sobie ich porażające miejscami tłumaczenia tytułów filmów) zakładam, że tłumaczenie będzie czymś w rodzaju: "Porzucona" albo "Nowe życie" czy coś w tym stylu. Generalnie jestem przekonany, że dystrybutorzy dołożą wszelkich starań, aby przetłumaczony tytuł nie dało się nawet skojarzyć z jego oryginalną, anglojęzyczną wersją.

Trochę rozumiem dystrybutorów. Ten film to dramat, a słysząc tytuł: "Prywatne życie pipy" każdy będzie myślał że to komedia i to z rodzaju tych najgłupszych.

Brat_Stali

hahaha to mnie rozwaliles ale gdyby tak brzmial tytul to na moje wiadomo ze nie chodzi tu o doslowny sens xD

szacun

Kiedy to, do JASNEJ cholery będzie u nas??
JUą pomijając całą obsadę i to, że to ekranizacja Rebeki MIller, to KAŻDY fiilm z
cudowną Robin powinien być w polskich kinach!!! qwrrrrr

szacun

Jako że jest lipiec 2010 a film wyszedł w lutym 2009 to ja już zwątpiłam jakoby miał się pokazać w polskich kinach i obejrzałam wczoraj. Polecam ;)

moniszta

http://www. osloskop .net/r/53901 .html

szacun

nie jest źle, ale spodziewałam się czegoś lepszego.
za to obsada bardzo dobra.

użytkownik usunięty
szacun

Zawsze lepsze niż "Monologi Waginy" które straszą na deskach teatrów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones