PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30485}

Przejażdżka

Joyride
6,0 82
oceny
6,0 10 1 82
Przejażdżka
powrót do forum filmu Przejażdżka

Nie jest to żadna rewelacja,ale dobrze sie go oglądało. nie ma co liczyć na jakiś intensywny thriller, na suspens czy na jakiś dramatyzm. ten film raczej hipnotyzuje. fabuła jest naiwna, tak samo dialogi, ale w filmie jest kilka dobrze znanych nam twarzy (które wtedy jeszcze nie były takie znane). najbardziej w podobał mi się specyficzny klimat. lubię małe miasteczka, autostrady, przydrożne motele. a tutaj było to ładnie nakręcone i było sporo ciekawej, senno-hipnotyzującej muzyki. jak dla mnie całkiem niezły filmidło, ale na pewno niektórych może zanudzić, a jak ktoś nie będzie miał odpowiedniego dystansu, może wręcz irytować.

kangur_msc_CM

A gdzies mozna znalezc? Bo moje poszukiwania na znanym gryzoniu spelzly na niczym i ogolnie to ciezko skads wziasc, mozesz mi helpnac w tej sprawie? Bardzo bym byla wdzieczna :) jestem maniaczka jak chodzi o Benicio Del Toro i chcialabym obejrzec wszystkie filmy z jego udzialem :)

malaindianeczka

Nie wiem czy obejrzałaś przez prawie cztery lata, ale są napisy do tego filmu, więc jak pobierzesz przez torki to obejrzysz. Drugą opcją jest wersja bez napisów online. :)

wmbco

Na jakiej stronie są napisy PL? Mi znajduje tylko do filmu Joyride z 2001 roku, nie do tego...

Axel

Ja mam wersję z napisami, także pewnie przez napi lub inny programik dopasujesz do swojej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones