PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156}

Przejrzeć Harry'ego

Deconstructing Harry
7,4 13 069
ocen
7,4 10 1 13069
7,4 18
ocen krytyków
Przejrzeć Harry'ego
powrót do forum filmu Przejrzeć Harry'ego

Uważam ten film za rewelacyjny, intryga przednia, aktorstwo świetne, tylko ten humor... Śmieszny, ale czy inteligentny? Hmm... Ale i tak 10.

Sqrchybyk

"Śmieszny, ale czy inteligentny?"
rozbroiłeś mnie tym pytaniem, nie jestem pewien czy sam świadomie nie poszedłeś w kierunku Allenowskiego dialogu ;)

ocenił(a) film na 8
silentman

To również był mój pierwszy Allen. Bardzo się cieszę, że padło własnie na "przejrzeć harre'go". Po piersze świetny film! Genialny humor, lub jak kto woli, MI bardzo przypadł do gustu. Zauważylem po innych komentarzach, że ludzie nie zrozumieli/zauważyli najważniejsze sprawy. Przegladamy tak naprawde nie Harrego a Woodego!(tak pisalo w wielu recenzjach, czy to w internecie czy gazetach). Odbiór filmu, gdy za Hareego podstawiamy Woodego Aleena daje zupełnie inny obraz filmu, niz ten który miały osoby piszace krytyczne recenzje.

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Raczej jednak nie najlepszy... "10" to zdecydowanie za dużo, bo do genialności brakuje mu wyraźnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones