PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449565}

Przychodzę z deszczem

I Come with the Rain
5,8 2 391
ocen
5,8 10 1 2391
Przychodzę z deszczem
powrót do forum filmu Przychodzę z deszczem

Meh...

ocenił(a) film na 5

Ze zrozumieniem samego filmu nie miałem jakiegoś kłopotu, ale muszę przyznać, że po prostu to wszystko jest jakieś takie nieciekawe i tyle. Po obejrzeniu nie mam zamiaru pisać peanów na cześć twórców, tylko zadać pytanie: No i co z tego? Film mnie nie nakłonił do jakiejkolwiek refleksji na temat życia, wiary, dobra i zła. A chyba o to tutaj chodziło, nie? Ale i tak uważam, że pisanie, że to syf nad syfy to trochę przesada. Daję filmowi 5/10 i tyle.

ocenił(a) film na 6
wayzee

A ja miałam wrażenie, że ten film zrobili kompletni amatorzy (tak złego montażu to ja już dawno nie widziałam), a potem sobie zerkam, a reżyser ma na koncie "Rykszarza", film który kiedyś wprawił mnie w zachwyt. I na serio nie rozumiem. Pomysł był, historia była, aktorzy byli, a wszystko wyszło takie nieporadne. Bardzo mi się nie podobał, chociaż mam wrażenie, że jakby go "przerobić" to wyszłoby niezłe kino.

ocenił(a) film na 6
selene_

Chociaż po czasie muszę stwierdzić, że im dłużej o nim myślę, tym więcej pozytywnych rzeczy w nim widzę. A już sam fakt, że film "łazi po głowie" jeszcze długo po seansie też dobrze o nim świadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones