PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449565}

Przychodzę z deszczem

I Come with the Rain
5,8 2 391
ocen
5,8 10 1 2391
Przychodzę z deszczem
powrót do forum filmu Przychodzę z deszczem

Mocny i wizjonerski

ocenił(a) film na 9

Niska nota nie świadczy w tym wypadku o słabym poziomie tego filmu. To nie jest obraz dla każdego. Jest mroczny, brutalny, z genialną ścieżką dźwiękową. Jak dla mnie ten film jest pozytywnym zaskoczeniem, ma coś w sobie, co intryguje. Jeśli ktoś szuka czegoś nietuzinkowego tak jak ja, to ten film jest idealny.

ocenił(a) film na 8
Radzja

Miałam tak samo. Film był dla mnie dużym zaskoczeniem, tym bardziej że obejrzałam go przypadkiem. Później był dosłowny szczękopad... Jest coś takiego w tym filmie - i jest to coś więcej niż sam klimat - co powala. Długo nie może wyjść z głowy.

ocenił(a) film na 8
GrellRautha

Zgadzam się z Wami. Nie wiem czemu, ale spodziewałam się tradycyjnego akcyjniaka a chwilę po seansie wciąż zbieram szczękę z podłogi. Mocny film.

Radzja

Podpisuję się pod tym co napisałeś, oby więcej takich filmów.

ocenił(a) film na 9
Radzja

dla mnie też jet świetny. dawno go widziałam, ale siedzi mi w głowie. taka niska nota bardzo mnie dziwi.

Radzja

Dużo w tym filmie jest metafor, klimat ponury i gęsto atmosferą naszego wielkomiejskiego otoczenia, film opowiada o kulturze naszej zachodniej i o cierpieniu.. to musiał się skończyć niską notą bo ludzie lubią wygodne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones