PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449565}

Przychodzę z deszczem

I Come with the Rain
5,8 2 391
ocen
5,8 10 1 2391
Przychodzę z deszczem
powrót do forum filmu Przychodzę z deszczem

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Film wyjątkowo złożony i trudny do przetrawienia za pierwszym razem. Mamy bowiem
ukazaną historię zniszczonego psychicznie detektywa który nie może wciąż zapomnieć o
konfrontacji z psychopatą który tworzył rzezby z ludzkich ciał, tułaczkę pewnego chińczyka-
masochisty która jest aluzją do Jezusa oraz trochę mniej ważny wątek nienormalnego
hongkońskiego bossa mafijnego który zadając wszystkim dookoła ból, nie potrafi zadać
go swojej kobiecie. Wszystkie trzy historie przenikają się ze sobą wzajemnie w bardzo
zgrabny sposób tworząc spójny, niesamowicie emocjonalny obraz. Film stara się
wywołać u widza bardzo szerokie spektrum emocji i naprawdę świetnie mu to wychodzi.
Główna w tym zasługa FENOMENALNEJ ścieżki dzwiękowej na której znalazły się kawałki
Explosions in the Sky, Radioheada czy Godspeed You! Black Emperor. Muzyka w
połączeniu z bardzo przejmującą historią stanowi piękno tej produkcji.
Ten film to świetny przykład tego ,że w XXI w. można jeszcze nakręcić film porywający,
nieszablonowy i całkowicie mindrapowy.

ocenił(a) film na 9
Steven_Black666

Witam! Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią. Rzadko zdarza mi się być zaabsorbowanym przez każdą sekundę filmu. Film targał ( w sposób "ambitny') moimi emocjami, pokochałam także muzykę z tego filmu. Wśród moich znajomych ekranizacja nie napotkała aprobaty, narzekali na nudność i niezrozumiałość postaci, fabuły..... a dla mnie film był nieziemski! i dodam, że "I come in the rain " albo jest ostro negowany, albo zachwalany. Obejrzałam do tej pory jeszcze jeden film reżysera Anh Hung Tran ( Rykszarz) - i również sądzę, że jest wart obejrzenia. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones