Przygody Joanny

1994 1 godz. 27 min.
5,3 181
ocen
5,3 10 181
75
chce zobaczyć
{"type":"film","id":8955,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przygody+Joanny-1994-8955/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Przygody Joanny
  • pamietajac ze to film dla dzieci, to calkiem niezle, mlodziutki damiecki, gasowksi z wlosami tez robi wrazenie)) no i Polska bardzo ladnie , plastycznie pokazana, moze byc)

  • Shyne ocenił(a) ten film na: 3

    mironi W filmach Anny Wesołowskiej zawsze bardzo ładnie pokazane są miejsca. Kiedyś była wielką mistrzynią i dziwię się, że dzisiaj w Internecie nie można znaleźć prawie żadnych informacji o tej niej, nie wspominając o tym, że żadnych jej filmów nie można kupić na płytach. Wspaniała artystka, a przemija, niemal zupełnie zapomniana. Ma dzisiaj ponad 80 lat. Gorąco polecam jej wcześniejsze filmy, ostatni, czyli ten, niestety jest bardzo słaby. Kiedyś wspięła się na szczyt polskiego kina familijnego, kina dla dzieci, ale nie tylko, bo za jej największe dzieło uznaję film "Beata", jak najbardziej nie dla dzieci.

  • mironi Czy taki całkiem dla dzieci to bym polemizował, wziąwszy pod uwagę bardzo szeroką gamę scen o charakterze symbolicznym czy wręcz alegorycznym. Teoretycznie to film o lalce ale sporo w nim rzeczy dla dziecka raczej nie zrozumiałych.