PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8964}

Przyjęcie

The Party
7,6 2 662
oceny
7,6 10 1 2662
Przyjęcie
powrót do forum filmu Przyjęcie

facet gra rolę drugoplanową, ale jest genialny. obleśny, pijacki pocałunek na końcu jest super. :)

no i te sekwencje gdy chodzi wokół stołu i rozdaje sałatę, a potem nie daje sobie odebrać michy. i jak chowa kurczaka.

i bardzo fajną sceną są wahadłowe drzwi. polecam.

ocenił(a) film na 10

Kelner w tym filmie to majstersztyk tak samo jak Sellers.Klasyka Kina!!!

ocenił(a) film na 9
Armpower

Ten Kelner pojawia się dosłownie na chwilkę w filmie "Being there" - taki smaczek dla fanów Sellersa i owego kelnera :).

Bortnia

możesz mi powiedzieć w którym momencie, bo film oglądałem ale go jakoś nie zauważyłem

ocenił(a) film na 9
matimat17

Ojj teraz to nie pamiętam w którym momencie....polecam obejrzeć film jeszcze raz - zapewniam pojawia się na pewno ;).

ocenił(a) film na 9
Armpower

Ten kelner to po prostu serce mi rozwala, niesamowita scena, a jak przez otwierane drzwi do kuchni kucharz go dusi to normalnie padam ze śmiechu

ocenił(a) film na 7

Tak, bardzo przyjemna komedia. Pamiętam ją z początku lat 90, wtedy oglądałem ją na kasecie video. I pomimo, że może nie jest arcydzieło komedii, to ma swój pełen ciepła klimat. Druga połowa lat 60. to były ciekawe czasy dla takich produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones