PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103778}
7,2 1 546
ocen
7,2 10 1 1546
Przystanek Woodstock Najgłośniejszy Film Polski
powrót do forum filmu Przystanek Woodstock - Najgłośniejszy Film Polski

"Muzyka rockowa stała się międzynarodowym językiem. Ale cóż takiego ona przekazuje? Dzisiejsze piosenki mówią nam: "Jeśli to lubisz, zrób to!", podczas gdy Bóg mówi, abyś czynił tylko dobro. Oto filozofia rocka: "Rób co chcesz i nikogo nie słuchaj", jest to najwyższy porządek satanizmu. Wielu ludzi sądzi, że satanizm polega na składaniu ofiar z ludzi, na orgiach, na odprawianiu czarnych mszy itd., ale satanizm to również czynienie tego, co się komuś podoba, to wypowiedzenie posłuszeństwa wszelkim autorytetom, nawet Bogu. Jest to potwierdzone przez największego satanistę XX wieku, Brytyjczyka Aleistera Crowleya, który umarł w późnych latach 40. i który tytułował sam siebie "wielką bestią 666", co możemy zobaczyć na jego portrecie.

W jednej ze swoich książek wspomniał, że głównym porządkiem satanizmu jest czynienie swojej własnej woli. Tę filozofię szanuje wiele gwiazd muzyki rockowej i jest ona zawarta w ich piosenkach.

Gitarzysta zespołu Led Zeppelin, Jimmy Page, mieszka w starym domu Crowleya. David Bowie wspomina go w jednej ze swoich piosenek, zespół The Beatles umieszcza go na okładce jednej ze swoich płyt.

Ozzy Osbourne śpiewa piosenkę pod tytułem "Mr. Crowley".

Na tym zdjęciu Jim Morrison razem z zespołem The Doors stoi wokół figurki Crowleya.

Kolejna piosenka pewnej australijskiej grupy mówi: "Rób to, co chcesz robić, bądź tym, kim chcesz zostać". Inny piosenkarz śpiewa: "Jestem wolny, aby robić to, co chcę, być tym, kim chcę i wybierać to, co chcę". Im bardziej słuchamy tej muzyki, tym bardziej zapełniamy nasz umysł myślami, które skierowane są przeciwko Bożej woli. W świecie obecnym istnieje niewątpliwie ogromna akceptacja dla tego typu postawy, co sprawia, że staje się coraz bardziej powszechna i w końcu musi doprowadzić do katastrofy."

Tajemnice muzyki rockowej
http://monasterujkowice.pl/articles.php?a=1

gagugaenator

Co za chory bełkot.

gagugaenator

Chyba zapomniałaś/eś o tym, że istnieją ludzie niewierzący w boga. Nie szukaj spisków, daj żyć.

ocenił(a) film na 9
gagugaenator

Jeżeli ktoś neguje zdania:
"Jeśli to lubisz, zrób to!"
"Rób co chcesz i nikogo nie słuchaj"
"Rób to, co chcesz robić, bądź tym, kim chcesz zostać"
"Jestem wolny, aby robić to, co chcę, być tym, kim chcę i wybierać to, co chcę"
oznacza to, że będzie próbował założyć mi kajdany i uczynić ze mnie swego niewolnika, któremu nakaże: "abyś czynił tylko dobro"
Oczywiście dobro na jego rzecz.

Leszy2

Przecież teraz okultyści wcale nie kryją się ze swoimi poglądami. W teledyskach Rihhany czy Lady Gagi widać to bardzo wyraźnie. Sam symbol piramidy z okiem na banknotach dolarowych od wielu wielu lat mówi chyba wszystko....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones