PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 839
ocen
7,7 10 1 211839
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

https://naekranie.pl/aktualnosci/czy-powstana-psy-3-mamy-odpowiedz-3471319

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

W 2019 roku do polskich kin wejdą kontynuacje kultowych polskich produkcji z przełomu lat 80/90, a mianowicie wspomniane właśnie "Psy 3" oraz "Kogel-mogel 3". Będzie się miało na co iść :-)

Art_36

Odkurzają niezłe tytuły, ale "Psy" są-przynajmniej dla mnie-największym zaskoczeniem.

użytkownik usunięty
Art_36

Boję się iść na kontynuacje tak kultowych filmów, scenariusze w takich przypadkach często są naciągane, jak oceny siódmoklasistów na koniec roku. Zwłaszcza, że scenarzystką nowego Kogla-mogla jest Ilona Łepkowska, a wszyscy wiemy, że to zła wiadomość. Mam nadzieję, że Psy będą ok, ale w przypadku Kogla-mogla, to chyba niemożliwe. Jerzy Turek nie żyje, Małgorzata Lorentowicz nie żyje, Dariusz Siatkowski nie żyje, w naszym kraju wymagania publiczności w stosunku do komedii są tak niskie, jak Tyrion Lannister z Gry o Tron, a do tego Piotrusia ma grać wspaniały aktor, Mikołaj Roznerski znany z takich perełek jak M jak Miłość, czy Porady na zdrady. To smutne, że robią kontynuacje tylko dla pieniędzy.

Ogólnie się zgadzam, tylko że scenarzystką poprzednich Kogli-Mogli też była Ilona Łepkowska.

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Ale by było, gdyby to był fakt !!! OBY !!!

kaka8pl

Wszystko na to wskazuje, bo w tekście padają całkiem niezłe konkrety, włącznie z nazwiskami ;)

kaka8pl

https://naekranie.pl/aktualnosci/cezary-pazura-potwierdza-psy-3-mamy-komentarz-3 500528

ocenił(a) film na 8
pogodno_2

Hmm... mam nadzieję, że Tadeusz Stopczyk się pojawi. :)

LordWieslaw55

Hmm....jak znam (filmowo) Pasikowskiego, wszystkiego się można spodziewać ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Coś się szykuje faktycznie, bo nawet Pazura potwierdza !!! :)

https://naekranie.pl/aktualnosci/cezary-pazura-potwierdza-psy-3-mamy-komentarz-3 500528

kaka8pl

Dokładnie to samo wkleiłam wczoraj, więc temat wydaje się być poważny ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Tak zauważyłem to później dopiero ;)

kaka8pl

Może to dobry znak, bo skoro info zostało powtórzone, powinno się potwierdzić ;)

użytkownik usunięty
kaka8pl

Cały film bez kciuka będzie musiał grać...

ocenił(a) film na 10

Będzie się trzepał lewą ręką...

ocenił(a) film na 5
pogodno_2

Zdjęcia rozpoczęte i muszę przyznać, że ruszyli z kopyta ( ͡° ͜ʖ ͡°), a więc doczekamy się! Pewnie nie w tym roku, ale 2020 będzie rokiem Psów.

https://www.youtube.com/watch?v=r3G4xeN4Q2c

Czarny_BP

Mam nadzieję, że to będzie jeden z tych udanych powrotów.

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Czemu nikt nie zrobił jeszcze strony na filmwebie Psy 3 ?

_n0ir

Przepraszam, ale włącza mi się wrodzona złośliwość (nie do Ciebie) a propos pytania. Ilość tytułów, które od dawna krążą w świadomości, są opisywane, ba, wkrótce się objawią, wciąż dla Filmwebu-co piszę z bólem-są organicznie obce. I nie wiem, ile jeszcze osób musi o tym pisać, żeby ktoś był łaskaw, jak przystało na portal w środku Europy w 2019 roku-uzupełniać bazę odpowiednio wcześnie. Nawet, jeśli byłby to sam tytuł, już my-społeczność-możemy hobbystycznie-pouzupełniać za tych, którzy to powinni robić ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Nie wiem czy to wypali. Część 1 i 2 to surowy klimat Polski która dopiero co sie otworzyła na Europę i każdy Kowalski marzył być jak Blake Carrington z Dynastii. Small biznes w Polsce wystrzelił w górę wtedy jak bomba atomowa. Wszyscy handlowali, to pirackimi kasetami, a to ciuchami z rosji, a to popularni w USA domokrążcy sprzedający płyny do podłóg AmWay, a popularnych wtedy czerwonych wolnostojących budkach z pysznymi na wzór USA McDonalda :) hamburgierami nie wspomnę. Każdy sie rozpychał i lazł po trupach do swojej amerykanskiej kariery. Wtdy rodziła się również mafia i Pruszkowska i Wołomin.
Była wolna ameykanka, a teraz?

skyter

Teraz mamy czasy.... nadmiaru. Wszystkiego ;) Na pewno dla Pasikowskiego jest to wyzwanie, żeby-o ile ma taki zamiar-odtworzyć pewien klimat filmu i bohaterów, ale ja w niego wierzę. Trzeba przyjąć wszystko to, co piszesz, że minęło ileś lat, świat się zmienił, więc i kontynuacja będzie inna. Przychodzą mi do głowy "Odwróceni", którzy też wrócili po dobrych paru latach i bardzo dobrze się to oglądało.

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Pełen prawdziwy tytuł to PSY III W IMIĘ ZASAD, a nie Canis Majoris. Zalatuje klasykiem.....

konrad_wawa

Niech nie tylko zalatuje, ale takim się okaże ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Dziś plan zdjęciowy w Warszawie na pl. Grzybowskim i ul. Bagno.
Jest i Straż Pożarna, czyli może będą efekty pirotechniczne. Bum, bum, bum...

konrad_wawa

Ha, ha, ha, to wyjątkowo zazdroszczę brzydszej stolicy ;)

ocenił(a) film na 3
pogodno_2

Nie wiem po co to kontynuować. Sztuczna gra LIndy i Pazury. Prostackie, seksistowskie teksty w stosunku do kobiet. Durne żarty i, masa przekleństw, brutalne sceny to jedyne co Pan Pasikowski może zaoferować.

Piotr_318

Pozwolę się grzecznie nie zgodzić, że to są jedyne atuty tego reżysera. Ale myślę, że lepiej zaczekać na efekt, a potem go omawiać ;)

ocenił(a) film na 3
pogodno_2

Nie no ja myślę że nic z tego nie wyjdzie. Ale dobra obejrzyjmy film. No ale nie wiem chyba nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones