film

Psycho Goreman

2020
1h 39m
6,0 1 989
ocen
6,0 10 1 1989
6,0 4
oceny krytyków
Rodzeństwo Luke i Mimi nieświadomie wskrzesza starożytnego władcę obcych. Zobacz pełny opis
Psycho Goreman zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Psycho Goreman
Zwiastun nr 2 (polski)
Psycho Goreman
Zwiastun nr 1
Psycho Goreman
Teaser nr 1
nr 2 (polski) 2021-07-06T14:02:25 https://fwcdn.pl/webv/80/36/58036/58036.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/142/849442/Psycho_Goreman_trailer__hM.vp9.1080p.webm

Rodzeństwo Luke (Owen Myre) i Mimi (Nita-Josee Hanna) nieświadomie wskrzesza starożytnego władcę obcych (Matthew Ninaber). Używając magicznego amuletu, dzieci zmuszają potwora do posłuszeństwa względem ich kaprysów i zachcianek. Tym samym przyciąga to do małego miasteczka galerię łotrzyków z bandy międzygalaktycznych zabójców.

dystrybucja
Velvet Spoon
studio
Dystopia Films / Raven Banner Entertainment
tytuł oryg.
Psycho Goreman
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w St. Catharines (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Klimat w tym gatunku utrzymany bardzo dobrze, do tego dużo śmiesznych żarcików. Fabuła naiwna, ale widać, że to specjalnie zrobione, bo to niby film "dla dzieci", chociaż ja bym nie powiedziała, że to dla dzieci ;). Kiczowate efekty też zamierzone. Bawiłam się dobrze, nie bać się i oglądać.

Film kozak, dla trochę młodszych i trochę starszych. Jajca są konkretne, film jest zwariowany, ale jednocześnie niepozbawiony wartości. Nie nudzi, świetna rozrywka.

Jak wyżej. Mamy tutaj dziewczynkę, która znęca się nad swoim bratem, upokarza go i wyśmiewa. W realnym świecie powinna być odseparowana od społeczeństwa. Wiadomo to tylko film, ale inne dzieci mogę te zachowania powielać tymbardziej, że uchodzi jej wszystko na sucho.

Serio, nie wiem jak mam ocenić ten film. Jest tak absurdalny, że aż dobry. Fatalne aktorstwo (w większości przypadków), głupkowata fabuła, marne efekty, kicz wylewa się z ekranu. Ale im dłużej oglądasz tym bardziej zaczyna Cię to bawić. I jakoś przemawia do mnie ten rodzaj poczucia humoru. Nie wiem czy dać 9 gwiazdek...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones