PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849442}
6,0 2 005
ocen
6,0 10 1 2005
6,0 4
oceny krytyków
Psycho Goreman
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Klimat w tym gatunku utrzymany bardzo dobrze, do tego dużo śmiesznych żarcików. Fabuła naiwna, ale widać, że to specjalnie zrobione, bo to niby film "dla dzieci", chociaż ja bym nie powiedziała, że to dla dzieci ;). Kiczowate efekty też zamierzone. Bawiłam się dobrze, nie bać się i oglądać.

Film kozak, dla trochę młodszych i trochę starszych. Jajca są konkretne, film jest zwariowany, ale jednocześnie niepozbawiony wartości. Nie nudzi, świetna rozrywka.

Jak wyżej. Mamy tutaj dziewczynkę, która znęca się nad swoim bratem, upokarza go i wyśmiewa. W realnym świecie powinna być odseparowana od społeczeństwa. Wiadomo to tylko film, ale inne dzieci mogę te zachowania powielać tymbardziej, że uchodzi jej wszystko na sucho.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Serio, nie wiem jak mam ocenić ten film. Jest tak absurdalny, że aż dobry. Fatalne aktorstwo (w większości przypadków), głupkowata fabuła, marne efekty, kicz wylewa się z ekranu. Ale im dłużej oglądasz tym bardziej zaczyna Cię to bawić. I jakoś przemawia do mnie ten rodzaj poczucia humoru. Nie wiem czy dać 9 gwiazdek...

więcej

Dobre :)

ocenił(a) film na 6

Klimat jak z vhs'owych badziewii lat 80, ale podany z bardzo mrocznym poczuciem humoru, porządną dawką absurdu i mięsistym hardcorem. Efekty rozczulają in plus :) Naprawdę fajne szaleństwo.

gód wi ajdż es prajm szit from kosmik flat lends, mejt - oto czym mógłby być w lesie dziś nie zaśnie nikt gdyby nie był tym czym był - toporną fiksacją którą zapominamy po kwadransie - wyrugowanie z pamięci psycho goremana zajmie nam przynajmniej pół godziny dłużej (akurat tyle ile potrwa podróż z kina do domu na...

juz jest!

ocenił(a) film na 6

bedzie ogladane wieczorem :)

Dawno tak się nie uśmiałem, Mimi jest świetna, pomiata śmiertelnie groźnym niszczycielem światów jak niewolnikiem i wynika z tego kupa zabawnych sytuacji. Kostiumy są tandetne, efekty kiepskie, nic tu się nie trzyma kupy, ale to ma być czysta, nieskrępowana zabawa. Momentami stopniem "zrycia" bardziej mi to...

Trochę w stylu horroro-komedii z poprzedniego stulecia - np. Monster Squad. Ale całość TOTALNIE psuje ta wredna dziewczyna. Monster Squad był fajny, bo grupa młodych przyjaciół walczyła z potworami. W tym filmie największym potworem jest ta pi..da od początku filmu gnębiąca swego brata.

Siema, byłem wczoraj na seansie, a dzisiaj znalazłem ten kawałek z filmu i słucham jak oszalały:
https://m.soundcloud.com/waxwork-records/a-million-dead-memories

Film był dla mnie powiewem świeżości chwytający moje wychowane na Power Rangers i Zwariowanym świecie wg. Malcolma serce.

Pozdrawiam
Damian

Trudno powiedzieć do kogo skierowany jest ten film. Dla dzieci nie, bo jest tam jakaś groza i trochę nieprzyjemności. Dla dorosłych też nie, bo z kolei gore jest za mało i zbyt to wszystko zalatuje kinem familijnym. Wychodzi, że dla dorastającej młodzieży, choć ta już też może oczekiwać czegoś więcej niż ciutkę...

Fajne filmidło jawnie nawiązujące do ery VHS. Fabuła jest durna i niezbyt ambitna, ale nie o to przecież w tym chodzi. Efekty tandetne, żarty głupie, po prostu kino dla koneserów tego gatunku. Tylko flaków mogło by być więcej bo brakuje jakiegoś ekwiwalentu sceny z kosiarką z Martwicy Mózgu.

Psychopatka

ocenił(a) film na 7

Czy tylko mnie przerażała postać Mimi? Przecież to podręcznikowy przykład dysfunkcji. Jej rodzina jest równie przerażająca. Do tego ta scena gdzie rodzice jedzą obiad z synem zamienionym w mózg i w ogóle nie zwracają na niego uwagi. Ten obraz amerykańskich skrzywionych rodzin przeraża bardziej niż najdziwniejsze...

Film chciałem ocenić na 5 lub 6, ale jak się dowiedziałem, że to miało budżet 670tyś dolarów to jestem pod wielkim wrażeniem to spokojnie daję 7/10.

-1/10

ocenił(a) film na 1

Absurdalne kino, masakra tracić kasę na taki badziew, lata 90 może obroniłyby to dzieło ale też w to wątpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones