Film

Pterodactyl

2005 1 godz. 29 min.
2,9 1 308
ocen
2,9 10 1308
205
chce zobaczyć
{"id":"230376","linkUrl":"/film/Pterodaktyl-2005-230376","alt":"Pterodaktyl","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/76/230376/7119819.2.jpg"}
Oddział żołnierzy z pomocą paleontologa i jego studentów walczy ze stadem agresywnych pterozaurów. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Profesor Lovecraft (Cameron Daddo) jest paleontologiem, którego kariera leży w gruzach. Ma na dzieje na odbudowanie jej poprzez udział w misji w jednym z Tureckich lasów, gdzie ostatnie trzęsienia ziemi spowodowały pęknięcia na uśpionym Wulkanie, Mt. Ararat. W skład grupy wchodzi wredna córeczka fundatora wyprawy (Mircea Monroe) orazProfesor Lovecraft (Cameron Daddo) jest paleontologiem, którego kariera leży w gruzach. Ma na dzieje na odbudowanie jej poprzez udział w misji w jednym z Tureckich lasów, gdzie ostatnie trzęsienia ziemi spowodowały pęknięcia na uśpionym Wulkanie, Mt. Ararat. W skład grupy wchodzi wredna córeczka fundatora wyprawy (Mircea Monroe) oraz słodka, inteligentna Kate Heinlein (Amy Sloan). W tym samym czasie kapitan Bergen (Coolio) staje na czele specjalnej jednostki mającej na celu wytropienie terrorystów. Gdy doskonale zachowane jaja Pterodaktyla zaczynają się wykluwać, dwie grupy muszą połączyć swe siły by walczyć o przetrwanie.

dystrybucja
Vision Film Distribution
studio
American World Pictures (AWP)
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Pterodactyl
inne tytuły
Pterodaktyl Polska
Więcej...
W jednej scenie pterodaktyl porywa bohatera - Jasona. Widać wtedy, że porwany, gdy stwór się oddala, macha w panice wszystkimi czterema kończynami. Kilka scen później znajomi szukają Jasona i trafiają na miejsce porwania, gdzie znajdują jego oderwane od ciała ramię trzymające książkę, którą bohater miał przy sobie.
Na początku filmu jeden z myśliwych oddaje do pterozaurów 12 wystrzałów ze strzelby, która może pomieścić tylko 8 nabojów.
Skała na której siedzi Angie pomimo swego ciężaru porusza się, kiedy dziewczyna na niej siada.
W gruncie rzeczy lubię recenzować kiepskie filmy. Jest łatwiej, bo o niewielu sprawach można przy tym zapomnieć. To daje z kolei satysfakcje po ukończeniu recenzji - jest ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 75%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych