PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597}
5,5 1 888
ocen
5,5 10 1 1888
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

...lubię ten film...
Klimat jest niesamowity w tym filmie. Kto lubi morze, doceni. Ja kocham. Mógłbym mieszkać nad morzem. Lubię filmy, które można oglądać pomiędzy słowami, a muzyka nie tylko dopełnia, ale jest tak wspaniałą że czasem wychodzi na wierzch. Niebanalne. Ale mi się gratka trafiła, z reguły polskie filmy po 90 roku to dla mnie katorga, a tu proszę...
Polecam szczerze. Dla ludzi kochających morze i tych, którzy lubią czasem pobyć tylko ze sobą.

pasja_kina

Nie licząc ostatnich 20 minut !

pasja_kina

I tu trafiłeś ! Cała praca nad tym niesamowitym klimatem poszła na marne. Właśnie to kilka najważniejszych scen o tym morskim klimacie zostało spalone podczas wywoływania filmów. Dlatego Maciek opowiada o tym co na nich było. Porzuć więc całkowicie fabułę i obejrzyj to z Twoim umiłowaniem morza. Jeśli takie ponowne obejrzenie filmu sprawi Ci przyjemność, tak ja, jak i wszyscy, którzy włożyli w ten klimat serce, zamiast poruty odczują ulgę.

shipcarver

Mam takie spostrzeżenia... Stracona została szansa na film wyjątkowy w kinie polskim. O spojrzeniu i klimacie zupełnie różnym od innych twórców kina. O doskonale skomponowanej muzyce Stokłosy. Obejrzę nie raz jeszcze ten film.... A co do fabuły, to nie pojmuję reżysera, na kolanie mogę napisać zakończenie zaskakujące, niebanalne i symboliczne, gdzie realizm miesza się z szumem morza ;-) Takie podobne do reszty...

shipcarver

Pan pracował przy tym filmie?

shipcarver

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

pasja_kina

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones