PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868823}

Pukanie

Knackningar
5,5 587
ocen
5,5 10 1 587
6,1 8
ocen krytyków
Pukanie
powrót do forum filmu Pukanie

Z braku laku można zobaczyć - taki sobie filmik o świrowaniu.Może ktoś kumaty wyjaśni mi jedną kwestię bo sam się już zakręciłem - mianowicie przez większą część filmu byłem przekonany,że główna bohaterka ma jakieś psychiczne jazdy,ale w ostatniej scenie filmu jak był ten pożar i jak ją reanimowali to jakaś laska na radiu mówiła że jest jakaś kobieta przetrzymywana i przywiązana do kaloryfera na ósmym piętrze -to jak to było w końcu? - główna bohaterka świrowała czy rzeczywiście miała rację?Co do samego filmu to warto zauważyć dobrze zagraną główną rolę oraz niezły taki duszny gęsty klimat.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Ostatnia scena wyjaśnia wszystko. To nie wyobraźnia bohaterki , to nie psychodeliczne omamy. Faktycznie w budynku była przykuta do kaloryfera kobieta, która wzywała pomocy.
Uśmiech bohaterki w ostatniej scenie to jej satysfakcja z tego, że jednak nie była wariatką tylko faktycznie ktoś wzywał pomocy.

ocenił(a) film na 6
stasiuvino

Co nie zmienia faktu, że do końca dobrze z nią nie było o czym świadczy np. rozmawianie z lekarzem, którego nie było. Jakieś wizje z krwią na ścianach czy jedna z ostatnich scen jak leży w lóżku ze zmarłą dziewczyną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones