PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8984}

Pula śmierci

The Dead Pool
7,2 15 792
oceny
7,2 10 1 15792
5,7 3
oceny krytyków
Pula śmierci
powrót do forum filmu Pula śmierci

...i Gunsi na pogrzebie - wymiękam :)) Miał humor reżyser :)

ocenił(a) film na 8
maciek_z_katowic

Film jest zabawny, ale to mi się akurat podoba. Śmieszna jest ucieczka przed samochodem - zabawką. Po co czekać na wybuch, trzeba było wbiec na pierwsze lepsze schody:)
Śmieszne było jak dwóch kolesiów chciało od niego autograf, a on wyciągnął spluwę.
I jeszcze ta scena ze straszeniem gangstera w więzieniu, gdy przedstawiał swojego kolegę - goryla:)

ocenił(a) film na 10
qqryqu

Mi się najbardziej podobał finałowy one-liner "He's hanging out back there.". Wydaje mi się, że ta część ma najmniej noir i jest najbardziej wyluzowana z całej serii. Tatuaże ochronne, radio policyjne zostające w dłoni, pobicie własnych ochroniarzy...

Samochód zabawkę mógł załatwić np. zatrzymując się na otwartej studzience, tylko robotnik musiałby najpierw z niej wyskoczyć. Pytanie tylko jak odbiłoby się to na kanalizacji miejskiej...

ocenił(a) film na 6
maciek_z_katowic

Carey nie mogl grać Axla bo Axl byl widoczny na pobrzegie,automatycznie jest to sprzeczność,gral wymyslonego wokaliste ale nie Axla, a Gunsi grali czlonkow zespolu

ocenił(a) film na 8
maciek_z_katowic

Ale przyznasz, że Jim fajnie zagrał:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Świetnie zagrał :)

ocenił(a) film na 3
kinga709

Ta scena była szczytem kiczu :D serio!

ocenił(a) film na 8
Ultor

Dla Ciebie tak, dla mnie nie:):):) Każdy ma swój gust:)

kinga709

Jasne, że była - bo ta scena to parodia kiczowatych teledysków z lat 80. i początku 90. Np. taki "Estranged" Gunsów to chyba jeszcze większa tandeta od tego klipu z filmu.

kinga709

Teledysk z Jimim był spoko :) . Świetna rola, szkoda tylko, że taka krótka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones