PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94702}

Puls

Kairo
6,2 3 031
ocen
6,2 10 1 3031
6,8 8
ocen krytyków
Puls
powrót do forum filmu Puls

Bezsprzecznie najbardziej niesamowity horror na Ziemi.
Brak mi słów, to jest szczyt kinematografii.
Film od samego początku napręża, i wprowadza atmosferę 'niezrozumienia' tzn. coś wisi w powietrzu ... to bardzo przykuwa... napina. Strach wogóle ruszyć palcem.
Największe wrażenie robią sceny pojawiania się skondensowanego strachu i zła. I kiedy to podchodzi do Ciebie, płynie powoli zawisając w powietrzu, a ty upadasz bezwładny sparaliżowany strachem. Ich twarze.. ta cisza, ich oczy ..a potem tylko krzyk.
Zgroza.
Bez zbędnych komputerów i innych pierdół. Czysta forma strachu.
Oglądałem mase horrorów, w mojej obszernej kolekcji znajdują się i te zakazane w wielu państwach, ale tylko ten jeden zmienił zupełnie moje postrzeganie na Wysokie Kino, i tylko po nim idąc do innego pokoju zapalałem wszystkie światła po drodze ,czując że z ciemności wyłoni się czarny duch.

--

Oczywiście do filmu trzeba odpowiednio podejść i nie oczekiwaćtylko powierzchownego skupiska strasznych scen.. tu jest coś głębszegoo, traktującego o istocie egzystencji ludzkiej.
Oglądać tylko w nocy najlepiej samemu,be światła, wczuwając się w otoczenie, stanać po drugiej stronie ekranu twarzą w twarz z nimi.

Strangiato

Usilnie poszukuję tego filmu, podobnie jak Ju-On I & II (japońska wersja "Klątwy"), The Eye ("Jian gui"), One Missed Call ("Chakushin ari"), R-Point, Spirali ("Uzumaki") oraz Tale of Two Sisters ("Janghwa Hongryeon")?! Na DVD u nas nie ma i pewnie długo jeszcze nie będzie, ściąganie z Internetu odpada (zbyt wolne łącze). Może mógłbyś jakoś mi pomóc?

Pozdrawiam!

T.
(chattab@gazeta.pl)

chattab

Ja też tego szukam prosze o pomoc w namierzeniu tego filmu

ocenił(a) film na 6
mico_k

jest na stronie z torrentami w dziale divx/XVid -www.tdt.org.pl ,trzeba tylko zassac linka i miec program łaczacy np:g3torrent, PTCinstaller, NovaInstaller lub MBitTorrent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones