Pulse

1 godz. 30 min.
5,7 9 578
ocen
5,7 10 9578
3 086
chce zobaczyć
{"type":"film","id":150899,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pulse-2006-150899/tv","text":"W TV"}]}

Grupa studentów zaczyna otrzymywać wiadomości od przyjaciela, który... niedawno zmarł. Odkrywają oni połączenie z innym, przerażającym światem, będące wynikiem nieudanego eksperymentu.

"Puls" to trzymający w napięciu thriller z Kristen Bell (serial TV "Veronica Mars") w roli głównej, w którym spotykają się nowoczesna technologia i zjawiska nie z tego świata.

Wystarczy, że włączysz komórkę lub odbierzesz e-mail, a oni przedostaną się do środka... Zostaniesz zainfekowany... Zabiorą Ci to, czego sami już nie mają - życie.

opis dystrybutora dvd

Wyobraź sobie istnienie technologii łączącej nas z kosmosem. A teraz pomyśl, co by się stało, gdyby ktoś włamał się do systemu, a każde połączenie z siecią wprowadzałoby do naszego świata wirusa, który niszczy to, czego on sam już nie posiada - życie. Odpowiedź znajdziesz w tym filmie...

NYPD
opis użytkownika

Grupa ludzi zaczyna otrzymywać dziwne e-maile, po tym, jak ich wspólny kolega popełnił samobójstwo. W listach jest napisane, że zbliża się koniec świata. Stopniowo, wszyscy oni wpadają w głęboką depresję. Jedynym człowiekiem wśród paczki znajomych, któremu takiego e-maila nie przysłano jest Mattie. Próbuje ona powstrzymać swoich przyjaciół od samobójstwa. Lecz, czy można im przeszkodzić? A może koniec świata nastąpi z powodu masowych samobójstw?

bumru
opis użytkownika