PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 775
ocen
5,6 10 1 9775
Puls
powrót do forum filmu Puls

jak samolot pasażerski wpierdolił się w budynek:D
To był największy lol
Stoją sobie pod budynkiem. Nagle wlatuje w tenże budynek płonacy samolot. Mały wybuch, oni patrzą i biegną dalej :D
To było piękne:D
i jeszcze jak maggi powiedziala ze Josha juz nie ma i nie wroci:D
w ogole kilka dialogow było totalnie lol:D
Podniecaja sie ludzie ze stay alive to kupa;D SA to arcydzieło w porownaniu z tym ;)
SMiesnzy filmik, mozna na faze poogldac:)
Jestem fanem horrorów i mam dosc szeroki gust jesli o nie chodzi i wiecej mi sie podoba niż Nie podoba ale ten film niestety pod kazdym pozioem jest słabiutki moze tylko zdjęcia sa fajne. nie wiem czy to filtr czy komputer - ale pewnie to drugie ale fajna surowo niebieskawa barwa ;)

hihihaha

Tak.Z samolotem to masz rację i o ile w japońskiej wersji było to scenariuszowo sensowne (tam co prawda rozbijał się "Hercules" lub jego klon) to amerykanie nie wiadomo po co umieścili samolot pasażerski (trauma po 11.09? :)).Polecam ci wersję japońską ma lepszy klimat i zakończenie ale jest bardziej "zakręcona" pod względem tłumaczenia przyczyn zjawiska.No i niestety nie taka kasa na efekty jak w USA.
Aha SA to jednak kupa ;))

Darkman71

Czy możesz zdradzić jakie zakończenie ma japońska wersja? Bo Amerykańską oglądałem.

Baphomet

To trudne.Cały film mniej więcej od połowy toczy się innym torem niż wersja amerykańska.Film w japońskiej wersji nazywa się "Kairo".Kończy się (pośrednio) na statku na Oceanie Spokojnym.

Darkman71

Mógłbyś jednak rozwinąć zakończenie wersji azjatyckiej? Amerykańską oglądałem, ale jestem jednak ciekaw japońskiej.

Baphomet

na youtube jest caly film podzielony na 12 czesci, chyba nie musze wiecej pisac :]
ponizej czesc 12/12:
http://www.youtube.com/watch?v=QqxAMjSNmQw&mode=related&search=

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones