PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 337
ocen
6,1 10 1 22337
4,8 8
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

Jaki Punisher? Toż to Batman bez maski! Niestety film jest jeszcze głupszy niż oryginał. Do tego te gagi i tzw śmieszne scenki to dno muł i wodorosty. Tragedia.

ocenił(a) film na 7
Paraves

Kompletne bzdurne porównanie obu tych postaci. Tragedia tu się zgodzę. Jeden to detektyw i nie zabija, walczy z przebierańcami-psychpatami. Drugi to prawie jest tym samym co zabija w setkach.

Wolfman_PL

Wybacz, ja zwykle nie wdaję się w polemikę, ale nie rozumiem co napisałeś??
1. "Kompletne bzdurne porównanie obu tych postaci"
2. "Jeden to detektyw i nie zabija, walczy z przebierańcami-psychpatami. Drugi to prawie jest TYM SAMYM ..."
????

ocenił(a) film na 7
Paraves

Punisher to Batman bez maski? Porównujesz te postacie i jest to bez sensu. Film doskonale przypomina komiksy z tego okresu łącznie z tymi postaci i groteskową przemocą.

Wolfman_PL

Nadal nie rozumiem, ale ja (w dzieciństwie) z tzw. komiksów oglądałem tylko: "Pan Kleks", "Kajko i Kokosz", "Asterix i Obelix", "Kapitan Żbik na tropie". Nic więcej. Te usaowskie gazetki i filmy na ich podstawie, są dla mnie obce, niestrawialne. Dlatego się nie porozumiemy. Dziękuję za odpowiedź. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 7
Paraves

Aha, dziękuję również. Napisałeś temat o czymś o czym nie masz pojęcia. Okej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones