PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716162}

Pustynne piekło

Heatstroke
4,7 1 775
ocen
4,7 10 1 1775
Pustynne piekło
powrót do forum filmu Pustynne piekło

Ostrzeżenie.

ocenił(a) film na 1

Uwaga, specjalnie założyliśmy konto aby ostrzec innych. Film to totalna srula, nie polecamy nawet
wrogom. Bardzo poważnie, nie pamiętamy kiedy mieliśmy okazję oglądać tak słabe 'coś' bo nie
nazwalibyśmy tego kinem...

Totalna pomyłka.

FILIPiKAROLINA

dobrze że już się szkoła zaczyna, będzie mniej ludzi na filmwebie....

ocenił(a) film na 1
fanzlalka

eheheh ano miej dziaciakuw co pisza gupoty

Daro150584

Czyli co ? Chcecie powiedzieć że film jest zaj....?

FILIPiKAROLINA

Fabuła mało skomplikowana więc film nie porywa ale można obejrzeć. Fana muzyka, fajne krajobrazy i troszkę dziczy.

FILIPiKAROLINA

Czyli obejrzę z chęcią po tym ostrzeżeniu ^^

"Jak rozpętać awanturę online?
1. Napisz swoją opinię;
2. Czekaj..."

FILIPiKAROLINA

Jestem zdziwiona opinią założyciela tematu... dla mnie jest dobry... nie wybitny ale naprawdę miło się go ogląda... przypomina trochę starsze kino... więc ja osobiście byłam zaskoczona, miło zaskoczona bo już dawno nie oglądałam tak dobrze oglądającego się filmu można nazwać... akcji. Osobiście polecam na nudne popołudnia...

ocenił(a) film na 3
FILIPiKAROLINA

niestety nie posluchałem Cię - twojego ostrzezenia i obejrzałem, teraz zaluje, bo zmarnowałem 1,5h na ten durny film, straszny gniot!!!! nie ogladac

ocenił(a) film na 1
FILIPiKAROLINA

Nie jest naszą intencją atakować, a pierwszy post, który został przez nas napisany - był pod wpływem dużych emocji.
Obecnie, już po tym jak napięcie opadło możemy stwierdzić, że film "Pustynne Piekło" był przełomowy - po tej projekcji postanowiliśmy, że odchodzimy od zasady "Jak zaczęliśmy oglądać, to oglądamy do końca". Zasada się nie sprawdza i jeżeli konfrontujemy się z badziewiem, to od tamtego dnia od razu naciskami przycisk stop, wychodzimy z kina, wyłączamy program, żegnamy się z miernotą.

@fanzlalka
Szczerze mówiąc nie wiemy jaki związek ma szkoła i ten wątpliwy film, ale być może jako początkujący jeszcze nie znamy do końca zależności rządzących światem Filmweb'u...

ocenił(a) film na 2
FILIPiKAROLINA

Ja niestety nie posłuchałem a szkoda... To naprawdę przykre, że wydaje się pieniądze na takie żałosne produkcje... Jeden z większych gniotów jakie widziałem!

ocenił(a) film na 2
paprica071

Dałem 4 ale by było niżej gdyby nie to że Maisie gra główną rolę, a ją bardzo lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones