Jedna z najlepszych komedii romantycznych.
Choć film bliższy do romansu niż komedii.
Nie przynudza, trzymamy kciuki za głównego bohatera i choć kończy się tak jak się mozna domyslec to wcale nie jest to minus, bo w takich filmach oczekujemy Happy .
Piękna Alisha i motyw z filmu, że miłość jeśli jest prawdziwa...
Nikt nie pisze na temat filmu przecież to bardzo dobry film. Myślałam że będzie taki bardziej głupawkowy ale jednak jest ciekawy. Zadziwił mnie Uday bo w większości filmów nie przyciągnął mojej uwagi a tu się zdziwiłam. No i jak zawsze super Priyanka. Tylko muzyka średnia mogło by być więcej kawałków